Reklama
Reklama

Widzew gra o pozycję wicelidera

Czas < 1 min czytania
Widzew gra o pozycję wicelidera

LODZ. 10.04.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. SKRA CZESTOCHOWA - WIDZEW LODZ N/Z MAREK HANOUSEK, RADOSC, BRAMKA, GO FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Przed Widzewem ważny mecz o pozycję wicelidera. Łatwo nie będzie, chociaż rywal walczy o utrzymanie

Reklama

Widzew w sobotę o 20:30 zagra z Puszczą Niepołomice. To jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie, chociaż wiele zależy od wyniku rozgrywanego o 12:40 spotkania Korony z Kielce z Chrobrym Głogów. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia, muszą wygrać z walczącym o utrzymanie zespołem z Niepołomic, żeby wrócić na drugie miejsce. –  Rywalizowaliśmy z nią jesienią i pamiętamy, jak trudno przyszło nam zdobycie trzech punktów. To rywal niewygodny szczególnie u siebie. Stosuje bardzo dużo prostych środków – dalekich podań do wysokich i silnych piłkarzy. Bazuje na grze z kontry i na stałych fragmentach gry. Ale pamiętamy z tamtego meczu, który wygraliśmy, wiele rzeczy i dołożymy też jeszcze coś nowego, by wygrać – zapowiedział Niedźwiedź.

Widzew wygra, ale łatwo nie będzie

Pierwszy w tym sezonie mecz z Puszczą, widzewiacy wygrali 1:0 chociaż męczyli się niemiłosiernie. W ostatnich minutach spotkania dominował zespół z Niepołomic i chociaż był bliższy zdobycia gola z akcji, to po świetnej kontrze wyprowadzonej w ostatnich sekundach przed gwizdkiem sędziego, łodzianie mogli podwyższyć wynik spotkania, po tym jak arbiter podyktował rzut karny. Niestety, jedenastkę zmarnował Paweł Tomczyk.

Reklama

Kurs na zwycięstwo Widzewa, u bukmachera Noblebet jest wysoki, jak na taki mecz, bo wynosi 1.8. Warto zagrać na łączoną sumę goli. Na osiem spotkań z udziałem Puszczy, w każdym padała bramka, a tylko dwa skończył się wynikiem 1:0. Kurs na powyżej trzech goli to 3.5.

Pełna oferta zakładów na mecz Widzewa dostępna tutaj

Reklama

Reklama

*Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

1 Komentarz

  • Sęk w tym, czy Widzew i Niedźwiedź chce wygrać ten mecz,a potem kolejne i awansować do Ekstraklasy.Kibice Wam we wszystkim pomogą,w tym nawet finansowo,ale nie bądźcie ich wrogami i nie sabotujcie awansu,bo tego na pewno Wam nie wybaczymy.Jeśli chcecie oglądać puste trybuny,to dalej gubcie punkty,ale zapewniam,że w dalszej perspektywie (sprzedaż karnetów), to się Wam nie opłaci.Wybór należy do Was…

Dodaj komentarz

Reklama