Reklama
Reklama
Reklama

Widzew Łódź U15 awansował do Centralnej Ligi Juniorów

Czas < 1 min czytania
Widzew Łódź U15 awansował do Centralnej Ligi Juniorów

Widzew Łódź U15 / fot. Barcin Bryja, widzew.com

Trampkarze Akademii Widzewa po świetnym pierwszym meczu również w rewanżu byli zdecydowanie lepsi od AP Juniora Białystok i zapewnili sobie grę wiosną w Centralnej Lidze Juniorów.

Reklama

Zespół Tomasza Kmiecika losy rywalizacji praktycznie przesądził już w sobotę w Białymstoku, pokonując gospodarzy pierwszego meczu – AP Juniora, aż 7:0. Do rewanżu przystąpili jednak w pełni zmobilizowani. Jego wynik otworzyli już w drugiej minucie, a kwadrans później prowadzili 2:0. Dużo działo się w drugiej części spotkania, kiedy oba zespoły strzeliły po dwie bramki, ale boiskowe wydarzenia nie miały już wówczas większego znaczenie dla losów rywalizacji. Widzew Łódź wygrał 4:2, a cały dwumecz 11:2.

 

Reklama

Dzięki pokonaniu AP Juniora Białystok czerwono-biało-czerwoni awansowali do Centralnej Ligi Juniorów U15 i będą drugą drużyną Widzewa na tym poziomie (w weekend ligowy byt w CLJ U17 zachowała drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Jonczyka). Wiosną wśród ich rywali będą między innymi: Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Jagiellonia Białystok i Polonia Warszawa. Emocji więc na pewno nie zabraknie.

Widzew Łódź – AP Junior Białystok 4:2 (2:0)

Wynik pierwszego meczu: 7:0 dla Widzewa

Reklama

Reklama

Piłka nożna

Akademia WidzewaPiłka młodzieżowapiłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama