Reklama
Reklama
Reklama

Widzew ma nowego partnera medycznego

Czas 2 min czytania
Widzew ma nowego partnera medycznego

Sporto partnerem medycznym Widzewa

Przychodnia medyczna Sporto z Łodzi została oficjalnym partnerem medycznym Widzewa.

Reklama

Sporto zapewni opiekę medyczną pierwszej drużynie podczas meczów, a także wszelkie konsultacje i badania. Sporto będzie również opiniować pod względem medycznym zawodników, których Widzew zamierza pozyskać. Umowa wejdzie w życie 1 lutego 2022 roku.

„Sporto to przychodnia z dziesięcioletnim doświadczeniem, która kompleksowo leczy pacjentów z chorobami narządu ruchu, wymagających multidyscyplinarnego podejścia do swojego problemu. Dzięki współpracy z uznanymi specjalistami z zakresu ortopedii, radiologii, reumatologii, neurochirurgii, neurologii Sporto stara się stawiać trafne diagnozy, niezbędne do dalszego prawidłowego leczenia” – informuje klub.

Reklama

Powrót do Widzewa

W przeszłości Widzew współpracował już z przychodnią, której placówki znajdują się przy ulicy Miedzianej 13/15 i przy ulicy Antoniego Książka 18.  Przez lata zawodnikami pierwszej drużyny opiekował się lek. Radosław Grabowski, a także prezes zarządu spółki Sporto – prof. Marcin Domżalski.

– Traktujemy podpisanie tej umowy jako duże wyróżnienie dla naszej placówki. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, która jest przed nami w nadchodzących miesiącach wobec Klubu i kibiców Widzewa. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby pomóc Widzewowi zrealizować cel nadrzędny, czyli awans do ekstraklasy. Bezpośredni nadzór nad zespołem Widzewa będzie pełnił lek. Radosław Grabowski, wspierany przez lek. Błażeja Wójtowicza i zespół naszych specjalistów.

powiedział prof. Marcin Domżalski

– Budując stabilne fundamenty organizacyjne Widzewa nie możemy zapominać o pionie medycznym, który ma bezpośredni wpływ na pierwszą drużynę. Wybraliśmy najlepszą ofertę, która pozwoli nam na kompleksową opiekę medyczną nad piłkarzami. Klub pozyskał partnera posiadającego wysoką renomę i bardzo dobre opinie dotychczasowych pacjentów, wśród których nie brakuje zawodników Widzewa, którzy w przeszłości mieli okazję współpracować ze specjalistami Sporto – to już słowa Mateusza Dróżdża, prezesa Widzewa.

Reklama

W związku z nawiązaniem współpracy z przychodnią medyczną Sporto, zmianie ulegnie skład sztabu medycznego pierwszej drużyny. „Dziękujemy lek. Magdalenie Krasińskiej za dotychczasową pracę na rzecz Klubu, szczególnie w bardzo trudnym okresie przygotowawczym przed rozpoczęciem sezonu 2021/22. Życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej i wielu sukcesów!” – napisano w komunikacie.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama