Reklama
Reklama

Widzew ma nowego sponsora

Czas < 1 min czytania
Widzew ma nowego sponsora

Westminster Polska, nowy sponsor Widzewa/widzew.com

Westminster Polska – spółka inwestycyjna zajmująca się pozyskiwaniem nieruchomości pod wynajem długoterminowy – została nowym sponsorem Widzewa Łódź.

Reklama

Firma będzie obecna przede wszystkim w strefie VIP stadionu przy al. Piłsudskiego 138 (recepcja, przestrzenie VIP na I i II piętrze). Jej logotyp będzie eksponowany na bandach led, w telewizji stadionowej oraz klubowych social mediach.

– Jak wielokrotnie podkreślałem, cały czas poszukujemy kolejnych możliwości komercjalizacji i sponsoringu stadionu przy al. Piłsudskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów, przygotowaliśmy ofertę Sponsora Strefy VIP. Skorzystała z niej firma Westminster – kolejne nowe przedsiębiorstwo, które zdecydowało się związać z Widzewem. Będzie ona obecna w Sercu Łodzi począwszy od pierwszego meczu rundy wiosennej sezonu 2021/2022. Wspólnie planujemy m.in. organizację wydarzeń dla członków Widzewskiego Klubu Biznesu – mówi Michał Rydz, wiceprezes klubu.

Reklama

– Drużyna Widzewa jest szczególna dla naszej firmy, niektórzy pracownicy Westminster są jej oddanymi fanami od wielu lat. Wierzymy w świetlaną przyszłość dla Klubu, dlatego chcemy wspomóc jego komercyjny rozwój. Łódź jest również miejscem o dużym potencjale inwestycyjnym, dlatego biorąc pod uwagę prowadzone obecnie i planowane przez nas działania biznesowe w Łodzi, uważamy ten moment za idealny na współpracę.

Iwona Dziobek, Marketing Manager Westminster Polska

Czym zajmuje się Wesminster, nowy sponsor Widzewa Łódź?

Jak informuje klub, Westminster Polska stanowi część grupy Westminster, niemieckiej firmy zarządzanej w stylu Family Office. Właścicielem grupy jest Marian Ziburske, biznesmen o polskich korzeniach, który w 2017 roku wraz z rodziną przeniósł się na stałe do Polski i rozpoczął działalność na krajowym rynku.

Reklama

Podstawą koncepcji biznesowej Westminster Polska jest pozyskiwanie lokali mieszkalnych i komercyjnych, głównie średniej wielkości portfeli mieszkaniowych, m.in. budynków z tzw. wielkiej płyty, starych i nowych kamienic. Firma podnosi ich wartość rynkową, rozwija je i długotrwale utrzymuje w swoich zasobach, trwale redukując liczbę pustostanów i przyczyniając się tym samym do poprawy warunków życia w danym miejscu.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama