Reklama
Reklama

Widzew nie odwoła się od kartki Marka Hanouska

Czas < 1 min czytania
Widzew nie odwoła się od kartki Marka Hanouska

Korona Kielce - Widzew Łódź/fot. Marcin Bryja, widzew.com

W Widzewie zdecydowali, że nie będą walczyć o anulowanie karki czeskiego pomocnika.

Reklama

Hanousek to podstawowy i być może najlepszy piłkarz Widzewa w tym sezonie. Gdy przed meczem z Koroną Kielce Czech miał na koncie już trzy żółte kartki, kibice martwili się, że w Kielcach zobaczy kolejną i przez to nie zagra w derbach Łodzi w najbliższą niedzielę.

Widzew: Inni są gotowi

I rzeczywiście, Hanousek już w 12. minucie został upomniany przez sędziego. Sytuacja była jednak kontrowersyjna, bo wcześniej sam był chyba faulowany. – Straciliśmy dziś przez kartki dwóch zawodników, ale mamy gotowych kolejnych, którzy czekają, by ich zastąpić. Po to mamy taką kadrę i po to przygotowujemy piłkarzy przez tygodnie, aby w takich momentach wzięli na siebie odpowiedzialność. W przypadku żółtej kartki dla Marka Hanouska będziemy zastanawiać się, czy możemy się odwołać – mówił zaraz po meczu trener Janusz Niedźwiedź.

Reklama

W Widzewie już się zastanowili. W niedzielę klub poinformował, że odwołania nie będzie. Hanousek na pewno więc w derbach nie wystąpi. „Po przeanalizowaniu sytuacji Klub zdecydował, że nie będzie odwoływał się od kartki dla Marka Hanouska. Jesteśmy pewni, że kolejni zawodnicy są gotowi, by zastąpić go w derbach” – napisano.

Reklama

Piłka nożna

Marek HanousekWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama