Reklama
Reklama
Reklama

Widzew odpowiada swoim rywalom. „Pamiętajcie – Widzew jest niezniszczalny”

Czas < 1 min czytania
Widzew odpowiada swoim rywalom. „Pamiętajcie – Widzew jest niezniszczalny”

LODZ. 22.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIALA N/Z AWANS, WIDZEW, RADOSC, EKSTRAKLASA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Widzew Łódź awansował do PKO Ekstraklasy i odpowiedział klubom, które po zwycięstwach przy al. Piłsudskiego publikowały w mediach społecznościowych zdjęcia z tunelu na tle znajdującego się tam napisu.

Widzew jest niezniszczalny

Przypomnijmy, że Widzew w rundzie wiosennej został pokonany na swoim stadionie cztery razy – przez Arkę Gdynia, Odrę Opole, Koronę Kielce i Resovię Rzeszów. Piłkarze drużyn, które zwyciężyły na stadionie Widzewa, chętnie pozowali do zdjęć na tle napisu mieszczącego się w tunelu.

Reklama

Po wygranej w Łodzi Arka Gdynia na swoim profilu na Twitterze zasłoniła pierwsze trzy litery w słowie niezniszczalny, by wbić szpilę rywalowi także w social mediach. W ślady klubu z Trójmiasta poszły także Korona Kielce i Resovia Rzeszów.

CZYTAJ WIĘCEJ >>>  „Widzew jest… zniszczalny”. Rywale wbijają szpile Widzewowi

Reklama

Teraz Widzew odbił piłeczkę i w swoich mediach społecznościowych opublikował wymowny wpis.

„Z serii Tweety, które się źle zestarzały. Pamiętajcie – 𝗪𝗜𝗗𝗭𝗘𝗪 𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗡𝗜𝗘𝗭𝗡𝗜𝗦𝗭𝗖𝗭𝗟𝗔𝗡𝗬” – czytamy na Twitterze Widzewa, beniaminka PKO Ekstraklasy.

ZOBACZ TAKŻE >>> Wielka feta na Widzewie! Piłkarze i kibice świętują awans do ekstraklasy [ZDJĘCIA]

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama