Reklama
Reklama
Reklama

Hiszpan na celowniku Widzewa?

Czas < 1 min czytania
Hiszpan na celowniku Widzewa?

Koldo Obieta/fot. deia.eus

Koldo Obieta to napastnik z Hiszpanii, którym ma interesować się Widzew.

W niedzielę Widzew awansował do PKO Ekstraklasy. Jest czas na świętowanie, ale szefowie klubu muszą już brać się do pracy, bo drużynę trzeba będzie trochę przebudować.

Reklama

Według informacji „Gazety Wyborczej” z Widzewem pożegnają się Patryk Mucha, Mateusz Michalski, Przemysław Kita, Tomasz Dejewski oraz Daniel Tanżyna. Po prostu ich umowy nie zostaną przedłużone. Inaczej ma być w przypadku Dominika Kuna, Krystiana Nowaka oraz Kristoffera Normanna Hansena. Ale to piłkarze z obecnej kadry. Potrzebni będą też nowi zawodnicy.

Hiszpanie w Widzewie?

Portal Sportowe Fakty poinformował, że Widzew interesuje się hiszpańskim napastnikiem Koldo Obietą. To gracz klubu SD Amorebieta, czyli spadkowicza z Segunda Division. W poprzednim sezonie 28-latek (187 cm wzrostu) zdobył siedem goli.

Reklama

Jak pisze Piotr Koźmiński, Obieta miał już dostać ofertę. Do Polski ma się przeprowadzić jego narzeczona, która w Poznaniu ma zacząć studia. Niedawno ten sam dziennikarz informował, że na celowniku Widzewa jest też inny Hiszpan – Pablo Alvarez, pomocnik, który gra w Bułgarii.

Piłka nożna

Koldo ObietaWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama