Reklama
Reklama
Reklama

Widzew ściąga młodzieżowca z ekstraklasy. Trwają badania!

Czas < 1 min czytania
Widzew ściąga młodzieżowca z ekstraklasy. Trwają badania!

20-letni pomocnik Termaliki Brut-Bet Nieciecza pojawił się w Łodzi, gdzie od rana przechodzi badania medyczne. Utalentowany piłkarz może wzmocnić Widzew Łódź tuż przed wznowieniem rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Reklama

Zgodnie z naszymi porannymi informacjami (CZYTAJ WIĘCEJ) piłkarski Widzew Łódź nie przestał rozglądać się za kolejnymi wzmocnieniami. W czwartek rano klub poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że testy medyczne w klubie rozpoczął Ernest Terpiłowski. To dobrze zapowiadający się ofensywnie usposobiony 20-latek, który w poprzednim sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem Górnika Polkowice w eWinner 2 Lidze, a w bieżących rozgrywkach pokazał się kilkukrotnie z dobrej strony w PKO Ekstraklasie w barwach Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Dla  „Słoni” strzelił nawet gola, już w pierwszej kolejce sezonu, pokonując bramkarza Stali Mielec.

To właśnie z tego klubu rok wcześniej Terpiłowski był wypożyczony do drużyny z Dolnego Śląska prowadzonej wówczas przez… Janusza Niedźwiedzia. Urodzony w Brzegu Dolnym zawodnik został nawet wybrany najlepszym młodym piłkarzem II ligi w plebiscycie „Piłkarze wybierają” organizowanym przez Polski Związek Piłkarzy. Teraz może być lekiem na problemy z niedoborem młodzieżowców w Widzewie, ale też jeszcze zwiększyć rywalizację w ofensywie czerwono-biało-czerwonych.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: Stadion Widzewa coraz bardziej widzewski

Piłka nożna

Bruk-Bet Termalica NiecieczaErnest Terpiłowskipiłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama