Reklama
Reklama

Widzew sprzedał 15322 karnety

Czas < 1 min czytania
Widzew sprzedał 15322 karnety

Kibice Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Zakończyła się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa. Wynik jak zwykle jest znakomity.

Reklama

W środę 12 sierpnia Widzew zakończył sprzedaż karnetów. Ostatecznie sprzedano ich 15322. Nie jest to rekord klubu, ale wynik – zważywszy na wciąż obowiązujące obostrzenia związane z koronawirusem – jest znakomity. Tym bardziej, że karnety na mecze Widzewa zdrożały.  To najlepszy wynik w Polsce biorąc pod uwagę Fortuna 1. Ligę oraz PKO Ekstraklasę.

– W pierwszej chwili tak doskonały wynik sprzedaży nie wydawał się wcale tak oczywisty, bo braliśmy oczywiście pod uwagę, że wciąż niepewna sytuacja gospodarcza i epidemiologiczna związana z pandemią COVID-19 mogła odbić się na naszych kibicach oraz partnerach biznesowych. Tymczasem zainteresowanie kibiców karnetami było tak ogromne, że w odpowiedzi na ich prośby i apele przedłużaliśmy poszczególne etapy sprzedaży – komentuje wiceprezes klubu Michał Rydz. – Bardzo dziękujemy wszystkim fanom, którzy zdecydowali się na zakup karnetu. To dla nas dowód zaufania, motywujący do jeszcze cięższej pracy, ale również zapewniający Klubowi stabilne funkcjonowanie i umożliwiający budowę zespołu, który ma walczyć o najwyższe sportowe cele.

Reklama

Trwa odbiór karnetów na Widzew

Obecnie trwa etap odbioru i wysyłki karnetów. W dni robocze odbiór karnetów w kasie nr 2 i oficjalnym sklepie Widzewa jest możliwy w godz. 11-19, a w soboty w godz. 11-16. W dniu meczu z Chrobrym Głogów (niedziela 15 sierpnia, godz. 12:40) będzie można odbierać swoje karnety w dodatkowo uruchomionej kasie nr 3, ale ze względu na dużą liczbę klientów nie będzie to możliwe w oficjalnym sklepie Widzewa.

Klub przypomina, że karta karnetowa do czasu całkowitego zdjęcia obostrzeń nie będzie fizycznie potrzebna do wejścia na stadion. Karnet ma charakter wieloletniej Karty Widzewiaka, z którą związana będzie możliwość korzystania z różnych usług i benefitów.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama