Reklama
Reklama
Reklama

Widzewiacy wznowili treningi. Zabrakło Adama Radwańskiego

Czas < 1 min czytania
Widzewiacy wznowili treningi. Zabrakło Adama Radwańskiego

Widzew trening (fot. Bartosz Jankowski)

Po tygodniowych urlopach piłkarze Widzewa wznowili treningi. W zajęciach wzięło udział 19 piłkarzy.

Reklama

Piłkarze Widzewa zameldowali się na boisku na Łodziance kilka minut po godzinie 11:00. Zajęcia po raz pierwszy poprowadził nowy duet trenerski: Enkeleid Dobi – Marcin Broniszewski.

Wśród piłkarzy, którzy normalnie ćwiczyli na pełnych obrotach był wracający po kontuzji Krystian Nowak. To dobra wiadomość, bowiem w klubie mocno liczą na 26-latka w kontekście pożegnania Huberta Wołąkiewicza. Z pierwszym zespołem ćwiczyli także testowany Bartłomiej Kiełbasa oraz wracający z wypożyczeń Michael Ameyaw oraz Przemysław Banaszak. Indywidualnie pracował natomiast Przemysław Kita. 

Reklama

Co ciekawe, na dzisiejszym treningu zabrakło Marcela Gąsiora i Adama Radwańskiego. O ile brak tego pierwszego był awizowany przez klub (Gąsior dostał jeden dzień więcej wolnego), to absencja Radwańskiego budzi spore podejrzenia. Przypomnijmy, że po meczu ze Zniczem Radwański był jednym z piłkarzy, którym oberwało się najmocniej za słabą postawę zespołu na boisku. 

Po tym zajściu w mediach pojawiły się informacje o chęci rozwiązania kontraktu ze strony piłkarza z winy klubu. W Widzewie do tej pory twierdzono, że żadne oficjalne pismo w tej spawie się nie pojawiło. Niemniej jednak brak utalentowanego pomocnika na pierwszych zajęciach może przepowiadać rychłe rozstanie Radwańskiego z Widzewem.

W kolejnych dniach łodzianie dalej będą pracować na boiskach przy ul. Małachowskiego. Pierwszy tydzień treningów zakończy sparing z KKS-em Kalisz. 

Reklama

fot. Bartosz Jankowski

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama