Reklama
Reklama

Wielki gest Pirulo z ŁKS

Czas < 1 min czytania
Wielki gest Pirulo z ŁKS

Zawodnik ŁKS przekazał nagrodę na leczenie chorego kibica.

Reklama

ŁKS rozpocząl nową zabawę z wybieraniem „Piłkarza miesiąca”. Zwycięzca może nagrodę przekazać na wybrany szczytny cel. Za maj wyróźniono Pirulo, który zdecydował się oddać pieniądze na leczenie chorego ełkaesiaka – Rafała.

Wielki kibic ŁKS Rafał apeluje:

Reklama

W domu dwójka małych dzieci, które jeszcze przez wiele lat będą potrzebowały taty. Rodzina, którą tak bardzo chciałem stworzyć nie może zostać sama… Te myśli mnie przerażają! 

Właśnie dlatego zwracam się do Was z dramatycznym apelem o pomoc i wsparcie! Wciąż szukam pomocy w polskich i zagranicznych klinikach, które specjalizują się w leczeniu podobnych przypadków. Twoja pomocna dłoń to moja nadzieja na życie! 

Reklama

Nie mam słów, by opisać to, co się dzieje w mojej głowie i sercu. Za każdym razem, kiedy biorę w ramiona Antosia i Ninę modlę się, by to nie był ostatni raz. Teraz nie mam innej możliwości, jak tylko wierzyć w to, że los postawi na mojej drodze dobrych ludzi, którzy pomogą zawrócić z życiowego zakrętu i pokonać chorobę, która odebrała wiele, ale nie zabrała jeszcze wszystkiego.

Kibice i rodzina postanowili założyć specjalną grupę z licytacjami dla chorego. W pomoc włączyli się już Tomasz Cebula, Tomasz Wieszczycki, i wielu innych sportowców LINK DO GRUPY TUTAJ

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama