Reklama
Reklama
Reklama

Zarząd Widzewa zrezygnował

Czas < 1 min czytania
Zarząd Widzewa zrezygnował

Piotr Szor (YouTube / WidzewTV)

Piotr Szor i Michał Rydz złożyli rezygnacje ze swoich stanowisk w zarządzie Widzewa.

Reklama

„Piotr Szor – p.o. prezesa zarządu Widzew Łódź SA oraz Michał Rydz – wiceprezes zarządu Widzew Łódź SA złożyli w poniedziałek rezygnację ze swoich stanowisk ze skutkiem na 16 czerwca 2021 r. na koniec dnia. Rezygnacja zarządu spowodowana jest zapowiadanymi zmianami właścicielskimi w spółce Widzew Łódź SA prowadzącej pierwszoligowy klub. Dalsze decyzje personalne podejmować będzie nowy właściciel.

Zarząd chciałby podziękować wszystkim kibicom, sponsorom, partnerom, pracownikom Klubu, Radzie Nadzorczej oraz Stowarzyszeniu RTS za wsparcie i współpracę w tym trudnym dla Klubu sezonie naznaczonym pandemią koronawirusa” – brzmi komunikat opublikowany w środę w południe przez oficjalną stronę klubu.

Reklama

Nowy właścicielem Widzewa zostanie Tomasz Stamirowski, który powoła nowy zarząd. Jego prezesem zostać ma Mateusz Dróżdż, który w ostatnim czasie był w radzie nadzorczej Górnika Polkowice, a wcześniej był prezesem Zagłębia Lubin.

Nie wiadomo, czy w nowym Widzewie znajdą się miejsca dla Szora i Rydza. Ten drugi mówił we wtorek w klubowym radiu, że bardzo chciałby zostać, ale decyzja należy do nowego właściciela Widzewa.

Reklama

Piłka nożna

Michał RydzPiotr SzorWidzewWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama