Reklama
Reklama

Wirtualny przedsmak starcia Widzewa z Legią

Czas < 1 min czytania
Wirtualny przedsmak starcia Widzewa z Legią

sport Widzew - Legia (fot. widzew.com)

Już w środę Widzew Łódź podejmie na swoim stadionie Legię Warszawa w 1/16 finału Pucharu Polski. Dzień wcześniej dojdzie do wirtualnego starcia pomiędzy obiema ekipami w grę FIFA 21.

Reklama

W esportowym pojedynku reprezentantem Widzewa będzie Alan “Cosanero” Kosiński, który po zadowalających wynikach w poprzednich meczach pokazowych z udziałem innych klubów będzie miał teraz szansę stawić czoła bezpośrednio dwóm czołowym zawodnikom w Polsce. 

W barwach Legii Warszawa wystąpi Miłosz Bogdanowski, który może się poszczycić 4 tytułami mistrza Polski, a jego partnerem będzie pierwszy gotówkowy transfer między polskimi klubami – Gracjan “El Polako” Gołębiewski, który latem zamienił Arkę Gdynia na trykot z “eLką”. 

Reklama

Nowy zawodnik warszawskiej Legii w poprzednim sezonie może pochwalić się zwycięstwem w prestiżowych rozgrywkach Ekstraklasa Games oraz walką na arenie międzynarodowej m.in. w turniejach w Paryżu czy w Atlancie. Obaj zawodnicy to reprezentanci eFutbolu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Pomimo wysoko zawieszonej poprzeczki przez rywali z Warszawy, reprezentant Widzewa również nie próżnował i zaznaczył swoją obecność na polskiej scenie FIFA m.in. 5-8. miejscem na Ekstraklasa Games czy 9. miejscem w eliminacjach do polskiej kadry. Hostem oraz komentatorem będzie znany na polskiej scenie Bartosz „bejott” Jakubowski, YouTuber oraz reprezentant Wisły All IN! Games Kraków, prywatnie kibic łódzkiego Widzewa.

Wirtualne spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź, a Legią Warszawa rozpocznie się o 17:30 we wtorek. Transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić za pośrednictwem oficjalnego profilu Widzewa Łódź na Facebooku.

fot. widzew.com

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama