Reklama
Reklama

Wnętrza stadionu Widzewa zmieniają swoje oblicze. „Praca wre”

Czas < 1 min czytania
Wnętrza stadionu Widzewa zmieniają swoje oblicze. „Praca wre”

Stadion Widzewa zmienia swoje oblicze (fot. Marian Zubrzycki)

We wnętrzach stadionu przy al. Piłsudskiego 138 trwają prace, które mają sprawić, by obiekt stał się jeszcze bardziej widzewski. W związku z tym nowe klubowe aranżacje pojawią się m.in. w tunelu prowadzącym na murawę stadionu oraz przy wejściu do szatni dla drużyny gości.

Reklama

Stadion Widzewa jeszcze bardziej widzewski

Przypomnijmy, że na początku lutego z murów stadionu zdjęto historyczny branding, który nawiązywał do zdobycia przez Widzew pierwszego mistrzostwa Polski. Zastąpiły go czerwone płachty z charakterystycznymi dla klubu hasłami.

Od strony al. Piłsudskiego (trybuna B) kibice widzą napis „Serce Łodzi bije właśnie tu”, a po drugiej stronie przyjeżdżających do Łodzi pasażerów PKP wita hasło „Widzew Łódź wita w Mieście Włókniarzy”. Od strony trybuny C znalazło się natomiast miejsce na nawiązanie do historii klubu.

Reklama

Widzewskie wnętrze stadionu przy al. Piłsudskiego

Do tej pory obiekt przy al. Piłsudskiego był wewnątrz dość pusty. Brakowało w nim widzewskich akcentów, które ożywiłyby nieco szare ściany, a jednocześnie pokazałyby rywalom Widzewa, kto w trakcie meczów jest gospodarzem obiektu.

Teraz się to zmieni. Klub uzyskał wszystkie formalne zgody na branding wewnętrzny obiektu, a prace wystartowały niemal natychmiast. Zmianom ulegnie między innymi tunel prowadzący na murawę oraz wejście do szatni dla drużyny gości. Wszystko po to, by zdążyć na pierwszy mecz ligowy z Arką Gdynia,  który zostanie rozegrany już w najbliższy piątek 25 lutego.

Reklama

„Na stadionie na biężąco praca wre. Wejście dla drużyny gości zostanie przygotowane już na pierwszy mecz, tak aby nasi przeciwnicy poczuli respekt przed historią Widzewa Łódź!” – napisał na Twitterze Mateusz Porębiński, kierownik ds. infrastruktury i imprez masowych Widzewa.

Reklama

Reklama

Piłka nożna

stadion WidzewaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama