Reklama
Reklama
Reklama

#WszyscyNaStadion! Przed nami hit: TME UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec

Czas < 1 min czytania
#WszyscyNaStadion!  Przed nami hit: TME UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec

materiały prasowe

Hitowo zapowiada się sobotni mecz 7. kolejki Ekstraligi Kobiet pomiędzy drużynami TME UKS SMS Łódź a Czarnymi Sosnowiec. Na stadionie przy ul. Milionowej zmierzą się zespoły, które w tym sezonie dotychczas zdobyły komplet punktów.

Reklama

Sponsor Tytularny drużyny, firma TME (Transfer Multisort Elektronik), przygotował w związku z sobotnim meczem specjalne wydarzenie na Facebooku pod nazwą #WszyscyNaStadion, które zachęca wszystkich łodzian do przyjścia na stadion i dopingowania drużyny w tym hitowym spotkaniu.

„Sportowe emocje, zaciekła rywalizacja i walka o każdego gola – to tylko początek atrakcji, które czekają na Ciebie podczas meczu TME SMS UKS Łódź vs KKS Czarni Sosnowiec. W sobotę (26.09.2020 r.) o 15:00 zasiądź na trybunach stadionu Szkoły Mistrzostwa Sportowego (ul. Milionowa 12, Łódź) i razem z #ekipaTME kibicuj niepokonanym (!) w tym sezonie zawodniczkom TME UKS-u SMS-u Łódź. Do boju! Przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Zanim spotkamy się przy murawie, koniecznie obserwuj to wydarzenie, żeby dowiedzieć się, jakich atrakcji możesz spodziewać się na miejscu. Wstęp wolny!” – właśnie w taki sposób opisany jest pojedynek w internecie. 

Reklama

O kibicach, którzy pojawią się na meczu zadbają sponsorzy drużyny. Dla najmłodszych firma TME (#zTMEwEkstralidze) przygotowała mały prezent-niespodziankę. W planach są również inne niespodzianki, o których sympatycy klubu z ul. Milionowej dowiedzą się już na samym spotkaniu. Z kolei firma Pamso (#PamsoKibicuje) zadba o część gastronomiczną i zaprosi obecnych na obiekcie na poczęstunek.

Mecz pomiędzy z TME UKS SMS Łódź a Czarnymi Sosnowiec rozpocznie się na stadionie przy ul. Milionowej 12 w Łodzi w sobotę 26 września o godzinie 15:00. Wejście na stadion i parking od ul. Tymienieckiego.

fot. Artur Kraszewski / APPA

Reklama

Piłka nożna

Dodaj komentarz

Reklama