Reklama
Reklama

Wychowanek dołączył do pierwszej drużyny ŁKS

Czas < 1 min czytania
Wychowanek dołączył do pierwszej drużyny ŁKS

23.09.2020, ZGIERZ, UL. WSCHODNIA, STADION KS BORUTA ZGIERZ PILKA NOZNA ( FOOTBALL ), PUCHAR POLSKI OKREGOWY - ETAP LODZKI MECZ BORUTA ZGIERZ - LKS II LODZ NZ OSKAR KOPROWSKI, RADOSC, BRAMKA GOL FOTO LUKASZ GROCHALA / CYFRASPORT

Po fatalnych występach Macieja Dąbrowskiego i Jakuba Tosika, sztab szkoleniowy ŁKS zdecydował się włączyć do pierwszej drużyny Oskara Koprowskiego.

Reklama

Koprowski trenuje z ŁKS od wtorku. Trener Wojciech Stawowy już wcześniej przyglądał się młodemu zawodnikowi. Po fatalnej postawie defensywy w meczu z GKS Tychy zdecydował o przesunięciu go do pierwszej drużyny.

Koprowski może grać jako środkowy, albo lewy obrońca i jako defensywny pomocnik. Jak udało nam się ustalić, piłkarz będzie zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1 Ligi i znajdzie się w kadrze na mecz z Odrą Opole. Od jego postawy na treningach zależy czy wybiegnie pierwszej jedenastce.

Reklama

O Oskarze Koprowskim więcej pisaliśmy tutaj. Obrońca to jeden z najważniejszych i najbardziej wyróżniających się zawodników drugiej drużyny ŁKS. Jest odpowiedzialny za rozgrywanie piłki, wykonuje rzuty karne. Wielu kibiców już dawno domagało się sprawdzenia Koprowskiego w seniorach. Możliwe, że 21 letni piłkarz dostanie swoją szansę już w sobotnim meczu z Odrą

Fot: ŁKS Łódź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama