Reklama
Reklama

Wychowanek ŁKS-u nie przebił się w Legii. Zostanie wypożyczony

Czas < 1 min czytania
Wychowanek ŁKS-u nie przebił się w Legii. Zostanie wypożyczony

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Pyrdoł nie zagrzeje na dłużej miejsca w Legii Warszawa. Jak podaje portal legia.net, Pyrdoł zostanie wypożyczony ze stołecznego klubu.

Reklama

Piotr Pyrdoł opuścił Łódzki Klub Sportowy minionej zimy. Młody zawodnik postanowił skorzystać z oferty Legii Warszawa, chociaż wiadomo było, że o grę w ekipie ze stolicy Polski będzie mu niezwykle ciężko. 

Ostatecznie 21-letni pomocnik zadebiutował w barwach mistrzów Polski w czerwcu, kiedy zagrał kwadrans w spotkaniu 29. kolejki PKO Ekstraklasy z Arką Gdynia, zmieniając Marko Vesovicia. 

Reklama

Później, kiedy Legia miała już zapewniony tytuł mistrzowski, dostał jeszcze szansę występu w pierwszym składzie. Nie pokazał się jednak z dobrej strony i został zmieniony po niespełna godzinie gry. 

W obu spotkaniach niczym się nie wyróżnił, a w Gdańsku zawiódł, gdyż w teorii miał być jednym z tych zawodników, którzy wśród wielu młodych lub bardzo młodych piłkarzy, będzie liderem. Sprawiał wrażenie, że na razie Legia dla niego to zbyt wysokie progi” – czytamy na legia.net. 

Stało się zatem to, czego się spodziewaliśmy. Piotr Pyrdoł nie zawojował Warszawy. A mógł przecież zostać w Łodzi i być jedną z wiodących postaci w ekipie Rycerzy Wiosny.

Reklama

fot. ŁKS Łódź

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama