Reklama
Reklama

Z ŁKS-u do ekstraklasy. Kolejny zawodnik ma ofertę

Czas < 1 min czytania
Z ŁKS-u do ekstraklasy. Kolejny zawodnik ma ofertę

LODZ.21.11.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA LKS LODZ - GKS TYCHY N/Z GOL, BRAMKA, RADOSC MACIEJ WOLSKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Stal Mielec interesuje się piłkarzem ŁKS-u Maciejem Wolskim.

Reklama

Piłkarzami ŁKS-u interesują się kluby z ekstraklasy. Najwięcej chętnych jest na Pirula, a ze znalezieniem pracodawcy nie powinni mieć problemu Michał Trąbka i Adrian Klimczak. Do grona zawodników, którymi interesują się ekstraklasowe drużyny, dołączył Wolski.

Ełkaesiaka chciałaby pozyskać Stal Mielec. Mielczanie interesowali się Wolskim już latem, ale ostatecznie nie doszło do transferu. Teraz zajmująca ósme miejsce w ekstraklasie Stal znów chce mieć 24-letniego zawodnika, który może grać zarówno jako obrońca, jak i boczny pomocnik. Za Wolskiego trzeba zapłacić, bo jego kontrakt jest ważny do 30 czerwca 2023. Łodzianie prawdopodobnie nie zadowolą się kwotą mniejszą niż 200 tysięcy złotych.

Reklama

Wolski w zespole z al. Unii spędza czwarty rok. Przeżył sześciu trenerów i u każdego odgrywał ważną rolę. W tym sezonie był jednym z niewielu zawodników który nie musiał pauzować z powodu kontuzji. Opuścił tylko spotkanie z GKS-em Katowice. Wystąpił w 17. ligowych meczach i strzelił dwie bramki. Jest wychowankiem Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, a do ŁKS-u trafił zimą 2018 roku z Olimpii Grudziądz.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźMaciej Wolski

Dodaj komentarz

Reklama