Reklama
Reklama
Reklama

ZAPOWIEDŹ MECZU | Do trzech razy sztuka? Widzew podejmie Legionovię

Czas 2 min czytania
ZAPOWIEDŹ MECZU | Do trzech razy sztuka? Widzew podejmie Legionovię

2020-03-01 Widzew - Olimpia Mateusz Możdżeń (fot. Marian Zubrzycki)

Reklama

Nie udało się ze Skrą Częstochowa, nie udało się ze Stalą Rzeszów. Może uda się w starciu z Legionovią? Widzew cały czas czeka na pierwszy komplet punktów po wznowieniu ligowych rozgrywek.

Reklama

PIłkarze trenera Marcina Kaczmarka bardzo kiepsko zaprezentowali się w dwóch dotychczasowych meczach. Ani w starciu ze Stalą, ani tym bardziej ze Skrą nie zrobili nic, by zwycięstwo padło ich łupem. 

Fani czerwono-biało-czerwonych wierzą, że ta sytuacja ulegnie zmianie już dziś podczas pojedynku z Legionovią Legionowo. 

Reklama

Na papierze to Widzew jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Legionovia jest już w zasadzie jedną nogą w III lidze, bowiem do bezpiecznego miejsca traci aż 14 punktów. Mimo to po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa Legionovia spisuje się naprawdę przyzwoicie. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka pokonali Górnika Polkowice, a następnie napsuli sporo krwi Elanie Toruń. 

Pewne jest zatem, że widzewiaków na własnym obiekcie czeka bardzo trudna przeprawa.

W ekipie Widzewa nie ma co liczyć na rewolucję kadrową. Trener Marcin Kaczmarek jest znany z tego, że potrafi utrzymać nerwy na wodzy i dać szansę na odkupienie swoich win piłkarzom, którzy we wcześniejszych meczach nie spisywali się najlepiej.

Reklama

– Wydaje mi się, ze w trakcie swojej dotychczasowej pracy w Widzewie dałem się poznać jako konsekwentny człowiek. Zdaję sobie sprawę z wysokich oczekiwań, ale patrzymy przed siebie. Nie odpowiem na pytanie na temat ilości zmian w składzie. Zawodnicy dowiedzą się o decyzjach personalnych pierwsi na odprawie. Mamy przed sobą kilka jednostek treningowych, by przygotować ich do meczu – mówił w środę trener Marcin Kaczmarek.

Można zatem przewidzieć jedną, maksymalnie dwie zmiany w składzie w porównaniu z meczem w Rzeszowie. Swoją szansę może otrzymać Łukasz Turzyniecki, który pojawił się na placu gry w meczu ze Stalą. Być może trener Kaczmarek postanowi również nieco namieszać w drugiej linii, która ewidentnie nie spełniała pokładanych w niej nadziei.

Przypomnijmy, że pierwszy gwizdek spotkania Widzew – Legionovia zabrzmi w sobotę o godzinie 19:10, a mecz będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie WidzewTV.

Reklama

Widzew Łódź – Legionovia
Sobota, 13 czerwca 2020, godz. 19:10

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama