Reklama
Reklama
Reklama

Zaskoczenie! Maria Stenzel zostaje w Budowlanych

Czas < 1 min czytania
Zaskoczenie! Maria Stenzel zostaje w Budowlanych

Maria Stenzel (fot. Grot Budowlani Łódź)

Reklama

Maria Stenzel dołączyła do Grot Budowlanych Łódź w 2018 roku. Libero podpisała wówczas kontrakt, który obowiązywał przez dwa sezony. Teraz, mimo wielu spekulacji, siatkarka zdecydowała się przedłużyć umowę.

Reklama

Marysia szybko stała się filarem zespołu oraz zdecydowaną liderką, która potrafiła zmotywować drużynę w najtrudniejszych momentach. Zatrzymanie Marii w Grot Budowlanych było jednym z priorytetów klubu.

Wraz z Grot Budowlanymi Maria Stenzel wywalczyła Superpuchar Polski 2018 oraz wicemistrzostwo Polski.

Reklama

Obecnie Maria Stenzel przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

– Bardzo się cieszę z przedłużenia kontraktu z Grot Budowlanymi Łódź. Dobrze się tutaj czuję i realizuję, podoba mi się projekt odmłodzenia drużyny. Myślę, że możemy stworzyć bardzo ciekawy team, z dobrą atmosferą i dobrymi wynikami. Już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia! – powiedziała Maria Stenzel.

– Jestem szczęśliwy, że Marysia zagra w naszym klubie kolejny sezon. Jak pokazują wszystkie statystki była najlepsza na pozycji libero w minionych rozgrywkach. Jest numerem jeden reprezentacji Polski. Marysia była najlepsza na pozycji libero nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Wiem, że miała wiele ofert. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że wybrała nasz klub. To będzie trzeci sezon Mery w naszych barwach! – powiedział prezes, Marcin Chudzik.

Reklama

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Maria Stenzel zdradziła, że rozważa zmianę klubu, o czym pisaliśmy TUTAJ. Okazało się jednak, że to łódzka ekipa zaoferowała najlepszej polskiej libero najkorzystniejsze warunki i Stenzel zostanie w Łodzi na kolejny sezon.

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2020/2021:
Atakujące: Oliwia Michalak
Rozgrywające: Julia Nowicka, Ewelina Tobiasz.
Środkowe: Anna Lewandowska,Małgorzata Lisiak (z domu Śmieszek), Kornelia Moskwa.
Przyjmujące: Paulina Damaske, Monika Fedusio, Zuzanna Górecka, Justyna Kędziora.
Libero: Maria Stenzel.

Odchodzą: Agata Babicz, Paulina Bałdyga, Anna Bączyńska, Karolina Garstka, Anastasiya Kraiduba, Gabi Maciągowski, Jaroslava Pencová, Kaiyi Ren, Julia Twardowska.

Reklama

fot. Grot Budowlani Łódź

Piłka nożna

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama