Reklama
Reklama

Zmiana transmisji meczu Widzewa z Koroną

Czas < 1 min czytania
Zmiana transmisji meczu Widzewa z Koroną

LODZ. 20.02.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - KORONA KIELCE N/Z PAWEL TOMCZYK FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

To jednak nie Polsat Sport pokaże hit rundy jesiennej Korona Kielce – Widzew Łódź.

Reklama

Polsat ma prawa do transmisji rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Nie wszyscy kibice są z tego powodu zadowoleni. Chodzi m.in. o godziny spotkań i dziwne wyboru meczów do transmisji. Na przykład, stacja niedawno chciała, by derby Łodzi odbyły się w sobotę 23 października o godzinie 12.40. Nie zgodził się na to Widzew, czyli gospodarz meczu i pojedynek z ŁKS-em odbędzie się w niedzielę o godzinie 18.

Mecz Widzewa za 40 zł

Niedawno działać przestał też serwis ipla. Zastąpił go Polsat Box Go. A to oznacza, że kibice nie mogą już wykupować pojedynczych transmisji za 5, 10 zł, jak dotychczas, tylko miesięczny pakiet – na razie za 40 zł, ale będzie drożej. Dla kibiców Widzewa to złe rozwiązania, bo mecze czerwono-biało-czerwonych często są w Polsacie Sport. W praktyce oznacza to, że jeden mecz, którego na tym kanale akurat nie ma, kosztuje ich 40 zł.

Reklama

W piątek, na godziny przed rozpoczęciem meczu Korona Kielce – Widzew, zmienił się też program, która będzie transmitować to spotkanie. Pokaże go Polsat Sport News. Jeśli ktoś nie ma dostępu, to musi skorzystać z Polsat Sport Box. I sądząc po reakcjach fanów Widzewa w mediach społecznościowych, nie są zadowoleni. W Polsacie Sport będzie z kolei transmisja meczu PlusLigi Projekt Warszawa – Jastrzębski Węgiel.

Polsat ma prawa do pokazywania Fortuna 1. Ligi w tym sezonie i dwóch kolejnych aż do sezonu 2023/2024.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama