Reklama
Reklama
Reklama

Atakująca odeszła z ŁKS-u Commerceon

Czas < 1 min czytania
Atakująca odeszła z ŁKS-u Commerceon

LODZ. 16.01.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE. N/Z WERONIKA SOBICZEWSKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Weronika Sobiczewska w nadchodzącym sezonie nie zagra w ŁKS-ie Commercecon.

Weronika Sobiczewska po roku gry w ŁKS-ie Commercecon odchodzi z łódzkiej drużyny. Siatkarka, szczególnie na początku sezonu była ważną postacią drużyny prowadzonej przez Michała Maska, bo Ivna Colombo, która miała pełnić rolę pierwszej atakującej doznała kontuzji ręki i nie wróciła do formy. Do momentu sprowadzenia Valentiny Diouf, Sobiczewska stanowiła o sile ataku ŁKS-u, choc. Spisywała się na tyle dobrze, że po pierwszym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej jej talent dostrzegł Stefano Lavarini, trener reprezentacji Polski. Atakująca pojechała nawet na Ligę Narodów do Ameryki jako zapasowa zawodniczka, którą można zgłosić do gry, gdyby któraś z Polek doznała kontuzji.

Reklama

W TAURON Lidze, Sobiczewska rozegrała 25 spotkań, do tego bilansu dołożyła udział w Pucharze Polski i debiut w europejskich pucharach. W ekstraklasie wywalczyła dla ŁKS-u Commercecon Łódź 214 punktów, w tym 2 z zagrywki i 9 blokiem.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama