Reklama
Reklama
Reklama

W niedzielę widzewski piknik i Bieg z Historią Widzewa

Czas < 1 min czytania
W niedzielę widzewski piknik i Bieg z Historią Widzewa

5 czerwca odbędzie się 3. Bieg z Historią Widzewa / fot. Marcin Bryja, widzew.com

5 czerwca przy okazji Widzewskiego Dnia Dziecka odbędzie się 3. Bieg z Historią Klubu Widzew Łódź. W zawodach udział wziąć mogą chętni w każdym wieku. Dla najmłodszych uczestników przygotowano specjalne trasy i dedykowane nagrody.

5-kilometrowy Bieg z Historią Klubu Widzew Łódź rozpocznie się o godzinie 12:00. Wcześniej na krótszych dystansach zmierzą się dzieci i młodzież w kategoriach wiekowych do lat 5, 10 i 15. W puli startowej pozostały ostatnie wolne miejsca. Pakiety upoważniające do wzięcia udziału w biegach nabyć będzie można w niedzielę od 8 do 11:30 w Biurze Zawodów zlokalizowanym na Łodziance, ale tylko płacąc gotówką (bieg główny – 70 zł, biegi JUNIOR – 30 zł).

Reklama

BEZ NICH NIE BYŁOBY SUKCESU WIDZEWA (CZYTAJ WIĘCEJ)

Partnerem 3. Biegu z Historią Klubu Widzew Łódź został serwis internetowy Łódzki Sport, który ufundował wartościowe nagrody dla zwycięzców w kategorii open. W organizację wydarzenia zaangażowała się także Grupa WEC, wieloletni sponsor Widzewa, a obecnie partner Akademii Widzewa i Łódzkiego Sportu, która przygotowała nagrody również dla najmłodszych uczestników zawodów.

Reklama

WIELKIE WYZWANIE MŁODYCH WIDZEWIAKÓW (SPRAWDŹ)

Biegi będą centralnym punktem rodzinnego pikniku zorganizowanego w ramach Widzewskiego Dnia Dziecka. Ale na miejscu, w ośrodku treningowym w Parku 3 Maja, na wszystkich obecnych czekać będą liczne atrakcje dodatkowe, a wśród nich zaplanowany na godzinę 14:00 mecz piłkarski, w którym udział wezmą piłkarze reprezentujący reaktywowany Widzew na poziomie IV i III ligi,  a wśród nich, m.in.: Mariusz Rachubiński, Michał Czaplarski, Daniel Mąka i Adrian Budka.

Reklama

Inne sporty

BieganieWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama