Bilety na mecze Orła trafiły do sprzedaży. Jest drożej

2019-07-28 Orzeł Łódź - ROW Rybnik (fot. Marian Zubrzycki)

Reklama


Czas 2 min czytania

W poniedziałek 6 lipca wystartowała sprzedaż biletów na pierwszy mecz ligowy w eWinner 1 Lidze KŻ Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils, który odbędzie się 11 lipca. Bilety można zakupić na stronie: www.motoarena.makis.pl oraz na www.kupbilet.pl.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zmianie uległy ceny biletów na sezon 2020. 

Cenę wejściówki normalnej ustalono na 50 zł. Jednocześnie wprowadzono tylko jeden rodzaj biletu ulgowego. Dla dzieci i młodzieży do lat 18 wprowadzono bilet w cenie 10 zł (do tej pory obowiązywały dwa rodzaje biletów ulgowych – dla dzieci do lat 7 w cenie 10 zł oraz dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 w cenie 15 zł).  

Reklama

Warto dodać, że w cenie biletu jest program meczowy, który otrzyma każdy posiadacz wejściówki na dane spotkanie. 

– Na wcześniejszej konferencji prasowej informowaliśmy, że ceny biletów wzrosną. Niestety zmniejszenie liczby widzów, którzy mogą zasiąść na stadionie przy jednoczesnym otwarciu całego obiekt, tak by możliwe było wejście 2500 naszych kibiców  powoduje, że koszty organizacji imprezy będą dużo wyższe. Po przeprowadzeniu analizy finansowej podjęto decyzję o podniesieniu ceny biletu normalnego. Jednocześnie każdy, kto nabędzie bilet otrzyma program meczowy. Można  więc powiedzieć, że bilet podrożeje o 10 zł, bo należy od całkowitej kwoty wejściówki odliczyć koszt programu meczowego – mówi Witold Skrzydlewski, honorowy prezes Klubu.

Jednocześnie Klub podjął decyzję, by w sezonie 2020 obowiązywał tylko jeden rodzaj biletu ulgowego. Cena biletu będzie niższa niż w ubiegły sezonie. – Mimo pandemii chcemy, by na żużel przychodziły rodziny. Stąd ukłon do rodziców i wprowadzenie tylko jednego rodzaju biletu. Bilet będzie kosztował dla dzieci i młodzieży do lat 18 tylko 10 zł – dodaje Witold Skrzydlewski.

Reklama

Posiadacze karnetów na obiekt wchodzą na podstawie karty wstępu. Nie ma konieczności jej wymiany. Jednocześnie obowiązują nowe miejsca, które zostały wprowadzone i przypisane przez system komputerowy mając na uwadze rozporządzenie z dn. 12.06.2020 r., które zobligowało organizatorów imprez masowych do wprowadzenia ograniczeń w dostępności miejsc na obiekcie, zachowania dystansu społecznego i wprowadzenia odstępu między uczestnikami imprezy. 

Nowy wykaz miejsc można sprawdzić TUTAJ. 

Ceny biletów na sezon 2020:
Bilet normalny – 50 zł
Bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18) – 10 zł

Zakup biletu możliwy jest przez całą dobę za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej: www.motoarena.makis.pl oraz www.kupbilet.pl.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz