Reklama
Reklama

Bogusz zasila Radomiaka. Czy ŁKS pożałuje rozstania z obrońcą?

Czas < 1 min czytania
Bogusz zasila Radomiaka. Czy ŁKS pożałuje rozstania z obrońcą?

Trener Wojciech Stawowy (fot. ŁKS Łódź)

Kolejny były ełkaesiak zasilił inny I-ligowy klub. Artur Bogusz podpisał dziś 2-letni kontrakt z Radomiakiem Radom.

Reklama

27-letni Bogusz może grać na prawej i lewej stronie defensywy. Jako junior występował w Widzewie i SMS-ie Łódź. Następnie reprezentował barwy m.in. Wigier Suwałki czy Olimpii Zambrów. 

Z kolei przez ostatnie dwa lata nowy piłkarz Radomiaka, grał w ŁKS-ie. W sezonie 2019/2020 Artur zanotował 12 występów na poziomie PKO Ekstraklasy oraz dwa mecze w Pucharze Polski, zdobywając jedną bramkę.

Reklama

W ŁKS-ie Bogusz jednak przegrał rywalizację na prawej stronie obrony z Jankiem Grzesikiem, a na lewej flance prezentował się dużo słabiej i ostatecznie w ogóle wypadł ze składu. 

Z końcem czerwca 27-latek rozstał się z ŁKS-em i do teraz pozostawał bez klubu. 

W Łodzi natomiast mogą nieco żałować, że oddano Bogusza lekką ręką. Bardzo prawdopodobne, że klub z al. Unii opuści niebawem Jan Grzesik, który jest już dogadany z Wartą Poznań, a inny z piłkarzy przymierzanych na prawą obronę, Marcel Wszołek, narzeka na uraz, który wykluczy go z gry przez najbliższe 6 miesięcy. Tym samym jedynym prawym obrońcą, przekwalifikowanym przez trenera Stawowego z gracza środka pola, pozostanie Maciej Wolski.

Reklama

fot. ŁKS Łódź

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama