Reklama
Reklama
Reklama

Były trener Widzewa znalazł nową pracę

Czas < 1 min czytania
Były trener Widzewa znalazł nową pracę

Tomasz Włodarek/gkskatowice.eu

Reklama

Tomasz Włodarek będzie pracował w GKS-ie Katowice.

Reklama

Włodarek zakończył niedawno współpracę z Widzewem, gdzie był asystentem trenerów Marcina Kaczmarka, Enkeleida Dobiego, a na koniec Marcina Broniszewskiego. Długo nie szukał nowej pracy. GKS Katowice ogłosił w środę, że Włodarek znajdzie się w sztabie szkoleniowym klubu – obejmie stanowisko asystenta pierwszego trenera Rafała Góraka. Zastąpił Dawida Szwargę, który odszedł do Rakowa Częstochowa. Dzisiaj GKS rozpoczął przygotowania do nowego sezonu.

– Od dłuższego czasu jest tutaj realizowany bardzo ciekawy projekt. Sam śledziłem z bliska to, co działo się w GKS-ie Katowice na przestrzeni ostatnich lat i wiem, jaki w tym Klubie tkwi potencjał. Ludzie, których tutaj spotkałem są bardzo wartościowi. Przekazano mi dużo informacji i dużo wiedzy na temat pracy, jaka została tu wykonana do tej pory. To ułatwiło mi podjęcie decyzji. Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do GieKSy – powiedział Włodarek na oficjalnej stronie klubu.

Reklama

Niedawno pracę znalazł też Broniszewski, który wylądował blisko Katowic w Zagłębiu Sosnowiec. Został tam asystentem Kazimierza Moskala.

Piłka nożna

Tomasz WłodarekWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama