Reklama
Reklama

Czy ŁKS sprowadzi napastnika?

Czas < 1 min czytania
Czy ŁKS sprowadzi napastnika?

fot. Marian Zubrzycki

Czy ŁKS zdecyduje się na transfer kolumbijskiego napastnika? Ile będzie musiał za niego zapłacić?

Reklama

Niedawno informowaliśmy, że ŁKS interesuje się  Jeanem Franco Sarmiento. To Kolumbijczyk, który występuje w drugoligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Chociaż jego drużynie grozi spadek, napastnik radzi sobie bardzo dobrze. W 15. meczach zdobył pięć bramek, do których dołożył dwie asysty.

Klub z al. Unii może już dokonywać transferów. Władze dwukrotnych mistrzów Polski poinformowały, że wszystkie zaległości wobec byłych piłkarzy zostały uregulowane, a to poskutkowało zniesieniem zakazu przez FIFĘ.

Reklama

Dowiedzieliśmy się jakiego odstępnego Pogoń oczekuje za swojego najlepszego gracza. Według naszych ustaleń, zawodnik ma wpisaną klauzulę odejścia, która wynosi 100 tysięcy euro. To duże pieniądze jak na warunki pierwszej ligi, ale być może ŁKS zdecyduje się je wyłożyć. Niedługo dopięty zostanie transfer Macieja Radaszkiewicza do Termaliki, na którym łodzianie zarobią, więc w klubowej kasie pojawi się dodatkowa gotówka.

O tym, że warto ryzykować przekonał się Piast Gliwice. Drużyna ze Śląska, w 2019 roku z drugoligowej Olimpii Grudziądz sprowadziła Tiago Alvesa. Chociaż niektórzy eksperci uważają, że Portugalczyk nigdy nie pokazał pełni swojego potencjału to stał się ważnym punktem drużyny i cennym uzupełnieniem składu.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama