Reklama
Reklama

Dzień w fotelu prezesa Widzewa wciąż do wzięcia

Czas 2 min czytania
Dzień w fotelu prezesa Widzewa wciąż do wzięcia

Mateusz Dróżdż, prezes Widzewa (fot. Marcin Bryja, widzew.com)

Dzień w fotelu prezesa, wyjazd skautingowy z przedstawicielami pionu sportowego i obejrzenie meczu Widzewa w loży zarządu klubu to licytacje, z których dochód Widzew przeznaczy na tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla wielu kibiców klubu z al. Piłsudskiego to życiowa okazja, by przekonać się na własnej skórze, jak wygląda dzień z życia włodarzy Widzewa.

Reklama

WOŚP. Widzewskie licytacje za tysiące złotych

Licytacje dotyczące udziału w wyjeździe skautingowym razem z dyrektorem sportowym lub dyrektorem ds. skautingu Widzewa Łódź oraz obejrzenia ligowego meczu w loży zarządu Widzewa Łódź w towarzystwie władz klubu już się zakończyły.

Obie aukcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co widać po zebranych kwotach. Na potrzeby diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci udało się z nich zebrać odpowiednio 3383 i 1400 zł.

Reklama

Zakończyła się również licytacja udziału w treningu pierwszej drużyny. Aukcję taką prowadził sztab WOŚP w Wolborzu we współpracy z Klubem, a kwota zaoferowana przez zwycięzcę wyniosła 2025 zł.

– Widzew Łódź co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Udało nam się zebrać już ponad 12 tysięcy złotych, a liczymy na jeszcze więcej – mówi Marcin Tarociński, rzecznik prasowy Widzewa.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Łodzianin w sztabie reprezentacji Polski: „To spełnienie marzeń”

Reklama

Zastąp prezesa Widzewa. Licytacja trwa

W ramach aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do wylicytowania nadal jest dzień w fotelu prezesa Widzewa, którego aktualna wartość wynosi 2551 złotych.

– To możliwość poznania działania klubu od środka, brania udziału w obowiązkach prezesa, wykonywanie ich razem z nim. To na przykład spotkania ze sztabem szkoleniowym i pionem sportowym. Po prostu wszystko to, co na co dzień jest niedostępne dla kibiców – zachęca Tarociński. – Mam nadzieję, że licytacja o dzień w fotelu prezesa będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem do samego końca – dodaje.

WSPIERAJ WOŚP I ZOSTAŃ PREZESEM WIDZEWA ŁÓDŹ [KLIKNIJ]

Reklama

Warto wspomnieć, że swoje wsparcie zaoferował także partner serwisu Łódzki Sport, czyli Kancelaria Inkaso WEC S.A., która zaproponowała zwycięzcy każdej z dwóch aukcji bilet VIP na ostatni mecz Widzewa w sezonie. Ostatecznie w ramach dwóch licytacji udało się zebrać w sumie 2650 zł.

Reklama

Piłka nożna

Mateusz DróżdżWidzew ŁódźWOŚP

Dodaj komentarz

Reklama