Reklama
Reklama
Reklama

„Ferie z Piłką Ręczną” w Łodzi. Bezpłatne zajęcia na Anilanie

Czas 2 min czytania
„Ferie z Piłką Ręczną” w Łodzi. Bezpłatne zajęcia na Anilanie

zdjęcie ilustracyjne (fot. Pixabay)

Reklama

W poniedziałek 14 lutego, wraz z rozpoczęciem ferii zimowych, ruszą „Ferie z Piłką Ręczną” organizowane przez UKS Anilanę Łódź. Udział w zajęciach, które będą się odbywały w hali przy ul. Sobolowej 1, jest bezpłatny, a treningi poprowadzą doświadczeni trenerzy pracujący w klubie.

Reklama

„Ferie z Piłką Ręczną” na Anilanie

Zimowy cykl zajęć „Ferie z Piłką Ręczną” skierowany jest do dzieci szkół podstawowych z klas III – VIII, które całe ferie lub ich część spędzają w Łodzi.

Co ważne, piłka ręczna podczas zajęć to jedynie dodatek do całej aktywności, a nie jej główny element. Jak mówią organizatorzy, celem treningów jest wyciągnięcie dzieci sprzed ekranów telewizorów i komputerów na rzecz aktywności ruchowej.

Reklama

Przygotowaliśmy zajęcia ogólnorozwojowe polegające na grach i zabawach ruchowych z elementami piłki ręcznej – mówi Adam Tondys, prezes Anilany Łódź.

Udział w zajęciach, które będą się odbywały w hali przy ul. Sobolowej 1, jest bezpłatny, a treningi poprowadzą doświadczeni trenerzy pracujący w klubie.

Pierwsze zajęcia w ramach „Ferii z Piłką Ręczną” odbędą się w poniedziałek 14 lutego o godzinie 9:00. Wówczas  w zajęciach mogą uczestniczyć dzieci z klas VI – VIII. Później, bo o godzinie 16:30, na boisku pojawią się dzieci z klas III – V. Te godziny obowiązywać będą w pierwszym tygodniu ferii.

Reklama

W drugim tygodniu dojdzie do zamiany. Rano odbywać się będą zajęcia dla młodszych roczników, natomiast po południu dla starszych.

Zainteresowanie zajęciami jest spore, ale zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zapisywać swoje dzieci można za pośrednictwem Facebooka oraz poprzez kontakt z trenerami, których numery telefonów znajdują się na poniższej grafice.

Reklama

AktywnośćInne sporty

Grot Anilana Łódź

Dodaj komentarz

Reklama