Reklama
Reklama
Reklama

Grot Budowlani. Czas na przełamanie w ważnym meczu

Czas < 1 min czytania
Grot Budowlani. Czas na przełamanie w ważnym meczu

LODZ. 18.12.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. GROT BUDOWLANI LODZ - #VOLLEYWROCLAW N/Z FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Siatkarki Grota Budowalnych grają kluczowy dla układu tabeli mecz z Bielskiem. Sprawdzamy w Noblebet na co warto postawić.

Reklama

Siatkarki Grota Budowlanych przegrały cztery ligowe mecze z rzędu. Przed nimi ważny mecz z BKS-em Bielsko. Łodzianki muszą go wygrać, bo ich rywalki dzieli od nich tylko sześć punktów. Bielszczanki mają do rozegrania zaległy mecz z Pałacem Bydgoszcz, więc realny jest scenariusz, w którym wygrywając oba spotkania wyprzedzają Budowalne i spychają łódzki zespół na ósme miejsce. Z drugiej strony, ŁKS Commercecon, derbowe rywalki drużyny prowadzonej przez Jakuba Głuszaka, mają tylko trzy punkty więcej, a w tabeli zajmują czwartą lokatę. Podobnie jak Bielsku, przełożono im mecz z Pałacem, więc Budowlane cały czas są w grze o jak najlepsze rozstawienie w play-offach. Na co warto postawić w meczu z Bielskiem?

Budowalne w całym meczu zdobędą powyżej 95.5 punktów – kurs 1.95

Chociaż łódzki zespół jest faworytem, spotkanie z Bielskiem nie będzie łatwe. Przyjezdne ze Śląska, ostatni raz nie wygrały chociaż jednej partii, 4 grudnia 2021, w meczu z ŁKS-em Commercecon. Od tamtego momentu gra BKS-u zmieniła się nie do poznania. Bileszczanki nawet jeżeli przegrywają, to zawsze są w stanie powalczyć i ugrać chociaż jednego seta. Bardzo prawdopodobne, że do rozstrzygnięcia potrzebny będzie tie-break. Jeżeli tak się stanie, zdobycz punktowa zespołu z Łodzi na pewno będzie oscylowała na granicy 100. punktów.

Reklama

Zakład w Noblebet można postawić tutaj

Pierwszego seta i cały mecz wygrają Budowlane – kurs 1.98

Budowlane wygrywały pierwszego seta i całe spotkanie w meczach z Unii Opole, Volleyem Wrocław, Jokerem Świecie, Pałacem Bydgoszcz i Bielskiem. Chociaż zdarzały się potknięcia, statystycznie rzecz ujmując, kiedy łodzianki wygrywają pierwszą partię, rzadko dają sobie wydrzeć zwycięstwo.

Zakład w Noblebet można postawić tutaj

Reklama

SiatkówkaTyper

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama