Reklama
Reklama
Reklama

Herb ŁKS-u ozdobi stadion

Czas 2 min czytania
Herb ŁKS-u ozdobi stadion
Reklama

Na stadionie imienia Władysława Króla rozpoczął się montaż podświetlanego herbu ŁKS-u.

Reklama

Na trybunie południowej stadionu ŁKS-u powstaje enigmatyczna konstrukcja. Z daleka wygląda trochę jak bombka choinkowa, ale nic bardziej mylnego. To miejsce na przeplatankę, czyli herb dwukrotnych mistrzów Polski. Logo łodzian będzie podświetlone, tak żeby z daleka było widać, kto rozgrywa mecze na stadionie Władysława Króla. Na razie wykonawca przygotowuje się do montażu. Drugi etap konstrukcji rozpocznie się w styczniu 2022 roku.

Budowa stadionu ŁKS-u zmierza ku końcowi, ale szanse na to, że zostanie oddany do użytku jeszcze w tym sezonie są znikome. Kibiców rozwścieczyła informacja, że telebimy zamontowane na al. Unii będą miały zaledwie 14 metrów kwadratowych. W projekcie zaplanowano ekrany o powierzchni 50 metrów kwadratowych, ale z dosyć niejasnych przyczyn zamówiono mniejsze. Zarząd Inwestycji Miejskich zapytany przez nas, dlaczego telebimy będą mniejsze niż zakładano, odpowiedział:

Reklama

Ostateczna wielkość dwóch telebimów (5 x 2,8 m każdy) na stadionie przy al. Unii została ustalona na etapie składania pytań przez oferenta, który jest częścią postępowania przetargowego. Telebimy o takich wymiarach Wykonawca zawarł w dokumentacji projektowej i takie fizycznie wykonał. Należy dodać, że ich wielkość spełnia wymogi Polskiego Związku Piłki Nożnej niezbędne do otrzymania licencji do organizowania meczów na określonym szczeblu rozgrywek.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódźstadion ŁKS-u

Dodaj komentarz

Reklama