Reklama
Reklama
Reklama

Gdzie odpoczywają piłkarze ŁKS-u i Widzewa?

Czas 2 min czytania
Gdzie odpoczywają piłkarze ŁKS-u i Widzewa?

Zanim piłkarze ŁKS-u i Widzewa wrócą do treningów muszą naładować akumulatory. Gdzie zawodnicy łódzkich klubów spędzają urlopy?

Reklama

Przerwa zimowa potrwa do ostatniego tygodnia lutego, ale piłkarze ŁKS-u i Widzewa do zajęć wrócą już na początku 2022 roku. Zanim to nastąpi łódzcy sportowcy udali się na urlopy. Nie zabrakło egzotycznych kierunków i wspólnych wypadów. Gdzie piłkarze ŁKS-u i Widzewa „ładują akumulatory”?

Wędkarze z ŁKS-u

To już chyba tradycja, że wśród piłkarzy ŁKS-u znajdziemy zapalonych wędkarzy. Po dziś dzień Tomasz Wieszczycki i Sebastian Mila wolny czas spędzają nad wodą. W rozmowie z Łódzkim Sportem, Mila przyznał, że od starszego kolegi może się tylko uczyć. – Wieszczu jest dominatorem tych zawodów. To Robert Lewandowski mazurskich jezior. – chwalił legendarnego zawodnika ŁKS-u.

Reklama

Aktualnie w ŁKS-ie funkcjonuje nowa grupa wędkarska, w której skład wchodzą Marek Kozioł, Dawid Arndt, Maciej Dąbrowski i Jakub Tosik. Fanem łowienia ryb jest Piotr Janczukowicz, ale tym razem nie towarzyszył kolegom, którzy przerwę w treningach postanowili wykorzystać na wyjazd do szwedzkiego Ruskele.

Widzewiacy w Nowym Jorku

Mattia Montini przerwę postanowił wykorzystać na wycieczkę do Ameryki. Kontuzjowany widzewiak wyruszył ze swojej ojczyzny do Nowego Jorku.

Ełkaesiacy na Sri Lance i Zanzibarze

Michał Trąbka i Maciej Wolski odpoczywają na Sri Lance. Piłkarze i ich partnerki przyjaźnią się i są ze sobą nierozłączni. To nie pierwsze wspólne wakacje piłkarzy ŁKS-u.

Reklama

Adrian Klimczak razem z ukochaną wypoczywa na Zanzibarze.

Hiszpanie wrócili do ojczyzny

Javi Moreno, Samuel Corral, Pirulo i Kibi Vicuna odpoczywają w swojej ojczyźnie. Szkoleniowiec ełkaesiaków był gościem programu Canal +, w którym opowiadał o hiszpańskim futbolu. Moreno i Corral spędzają wolny czas z rodzinami, a Pirulo wybrał się w góry na wycieczkę rowerową.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama