Reklama
Reklama
Reklama

Jest decyzja PZPN-u. Czy to koniec widzewskiego grania w tym roku?

Czas < 1 min czytania
Jest decyzja PZPN-u. Czy to koniec widzewskiego grania w tym roku?

LODZ.09.10.2020 FORTUNA I LIGA WIDZEW LODZ - SANDECJA NOWY SACZ. N/Z KUKASZ KOSAKIEWICZ, MARCIN ROBAK, 70, GOL, BRAMKA, RADOSC, WIDZEW FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

W niedzielę wieczorem Polski Związek Piłki Nożnej przekazał informację o odwołaniu meczu Widzew – Korona. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest wykrycie koronawirusa w łódzkim zespole.

Reklama

„W związku z przekazaną przez klub Widzew Łódź informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia zawodników wirusem SARS-CoV-2, decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN mecz 16. kolejki Fortuna 1 Ligi między drużynami Widzew Łódź – Korona Kielce, zaplanowany na 7 grudnia 2020 roku, został przełożony na późniejszy termin” – czytamy w komunikacie, opublikowanym na widzew.com.

Spotkanie z Koroną Kielce miało być przedostatnim akcentem Fortuna 1 Ligi z udziałem Widzewa w 2020 roku.

Reklama

Za tydzień, w ostatnim spotkaniu w tym roku, Widzew ma się zmierzyć na wyjeździe z Odrą Opole. Bardzo prawdopodobne, że i to spotkanie zostanie przełożone, ponieważ osoby zakażone koronawirusem przebywają w izolacji przez 10 dni. Trudno więc przypuszczać, by zawodnicy trenera Enkeleida Dobiego byli w stanie wydobrzeć i przygotować się do ligowego starcia.

To by z kolei oznaczało, że widzewiacy już zakończyli zmagania w szalonym 2020 roku. Na podsumowanie minionych 11 miesięcy w ich wykonaniu przyjdzie jeszcze czas w osobnych artykułach.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama