Justyna Kędziora wraca do Grot Budowlanych

Justyna Kędziora Grot Budowlani Łódź (fot. Grot Budowlani Łódź)

Reklama

Czas < 1 min czytania

Po rocznej przerwie Justyna Kędziora powraca do Grot Budowlanych Łódź!

Reklama

Przyjmująca sezon 2019/2020 rozgrywała w pierwszej lidze. Zmagania rozpoczęła w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a następnie przeniosła się do Grupa Azoty PWSZ Jedynki Tarnów, z którymi zakończyła zmagania.

Justyna Kędziora urodziła się 29 września 2000 roku w Łodzi. Jest wychowanką trenera Sławomira Kołcza. Mierząca 176 centymetrów wzrostu przyjmująca swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiała w Liderze Konstantynów Łódzki, a następnie w barwach Grot Budowlanych występowała w zespole juniorskim oraz seniorskim. To właśnie w łódzkim klubie zadebiutowała w Lidze Siatkówki Kobiet i rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Wraz z Grot Budowlanymi zdobyła wicemistrzostwo Polski, brązowy medal mistrzostw Polski, Puchar Polski 2018 oraz dwa Superpuchary Polski (w 2017 i 2018). Justyna jest ośmiokrotną mistrzynią województwa łódzkiego. Młoda przyjmująca ma na swoim koncie także tytuł wicemistrzyni Polski młodziczek oraz mistrzyni Polski młodziczek w siatkówce plażowej.

Reklama

– Strasznie się cieszę, że po sezonie spędzonym poza Łodzią wracam do zespołu Grot Budowlanych. Wiążą mnie z tym klubem piękne wspomnienia i wierzę, że w tym sezonie dojdą kolejne. Tym razem stworzymy zdecydowanie odmłodzony zespół. Nie mogę się doczekać startu ligi, powrotu na parkiet i głośnego dopingu naszych wspaniałych kibiców – powiedziała Justyna Kędziora.

– Justyna powraca do gry w naszym zespole po rocznym wypożyczeniu. To młoda i utalentowana zawodniczka, nasza wychowanka. Jest łodzianką i kolejną siatkarką z regionu łódzkiego, która będzie reprezentowała barwy Grot Budowlanych – powiedział Marcin Chudzik.

Reklama

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2020/2021:
Atakujące: Oliwia Michalak
Rozgrywające: Julia Nowicka, Ewelina Tobiasz.
Środkowe: Anna Lewandowska,Małgorzata Lisiak (z domu Śmieszek), Kornelia Moskwa.
Przyjmujące: Paulina Damaske, Monika Fedusio, Zuzanna Górecka, Justyna Kędziora.
Libero:

Odchodzą: Agata Babicz, Paulina Bałdyga, Anna Bączyńska, Karolina Garstka, Anastasiya Kraiduba, Gabi Maciągowski, Jaroslava Pencová, Kaiyi Ren, Julia Twardowska.

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Reklama

Dodaj komentarz