Reklama
Reklama

Karnety na ŁKS. Pierwszy sektor wyprzedany

Czas < 1 min czytania
Karnety na ŁKS. Pierwszy sektor wyprzedany

fot. Marian Zubrzycki

Kibice ŁKS-u chętnie kupują stałe wejściówki na mecze swojego klubu. Na jeden z sektorów stadionu przy al. Unii praktycznie nie ma już wolnych miejsc.

Reklama

ŁKS rozpoczął sprzedaż karnetów we wtorek 6 lipca. Na razie mogą je kupować tylko ci kibice, którzy posiadali stałą wejściówkę w poprzednim sezonie.

Przedłużenie karnetu kosztuje 420 złotych (wersja ulgowa: 280 zł, karnet na sektor VIP: 1120 zł). Kibice, którzy nie mieli w poprzednich rozgrywkach stałej wejściówki na mecze biało-czerwono-białych, a w nadchodzącym sezonie chcieliby mieć zagwarantowane miejsce na wszystkich meczach rozgrywanych przy al. Unii muszą liczyć się z większym wydatkiem – bilet dla nowych karnetowiczów wyceniono na 500 zł (ulgowy: 360 zł). ŁKS przygotował też ofertę dla tych kibiców, którzy chcieliby zapłacić więcej, by wesprzeć klubową akademię – to specjalny karnet „Fanatyk”, za który trzeba zapłacić 590 zł (ulgowy: 420 zł).

Reklama

Najszybsi w rezerwowaniu miejsc na sezon 2021/2022 okazali się kibice zasiadający na sektorze B2. W tej części stadionu można zarezerwować już tylko pojedyncze miejsca zlokalizowane w rzędach najbliższych murawy. Sporą popularnością cieszą się miejsca w sektorach B1 i B3 – w przypadku każdego z nich w sprzedaży pozostało ok. 150 wejściówek. Najwięcej wolnych krzesełek pozostało na narożnikach stadionu – w sektorach C1 i A1 to odpowiednio to ok. 350 i 400 miejsc. Spory wybór miejsc jest także na sektorze VIP.

Przypomnijmy, że z uwagi na pandemiczne restrykcje do sprzedaży udostępniono co drugie miejsce. Otwarta sprzedaż karnetów rozpocznie się w czwartek 15 lipca.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama