Reklama
Reklama

Kibice ŁKS-u gotowi na derby Łodzi

Czas < 1 min czytania
Kibice ŁKS-u gotowi na derby Łodzi

65. derby Łodzi, fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Po raz pierwszy od lat na derbach Łodzi mają być kibice gości. Fani ŁKS mogą już zapisywać się na bilety. Nie wszyscy…

Reklama

Derby Łodzi to święto piłki nożnej. Ostatni raz kibice ŁKS-u i Widzewa byli na stadionie podczas meczu tych drużyn w sierpniu 2009 roku.

Nowy prezes Widzewa, Mateusz Dróżdż za cel postawił sobie żeby fani ŁKS-u pojawili się na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. – Rozmawiałem z policją, która przedstawiła nam warunki wpuszczenia na derby Łodzi fanów rywala. Przede wszystkim chodzi o zorganizowanie bezpiecznego transportu, bo nie ma mowy, by odbył się pochód przez Łódź. Najlepiej chyba, gdyby przyjechali pociągiem, bo łatwo zapanować nad grupą. Druga sprawa to kwestia flag z jakimi przyjadą. Musimy mieć możliwość ich sprawdzenia. Jeśli te warunki zostaną zaakceptowane przez drugą stronę, to derby odbędą się prawdopodobnie z kibicami gości – mówił we wrześniu Dróżdż. Nie ma więc szans na to, żeby jak za dawnych lat kibice ŁKS-u przeszli przez miasto.

Reklama

Za pośrednictwem portalu ŁKSfans.pl fani mobilizują się na derby Łodzi. Wejściówek jest dokładnie 907, ale nie każdy może się zapisać. Mecz na stadionie odwiecznego rywala ma być nagrodą dla najbardziej oddanych kibiców. Pierwszeństwo mają ci, którzy zaliczyli siedem z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych.

Zapisy zaczną się 13 października w sklepie kibiców ŁKS. Cena biletu to 100 zł, ale oprócz wejściówki ełkeasiacy dostaną pamiątkowe gadżety: bluzę i czapkę z motywem kibicowskim.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

1 Komentarz

  • No to nie dla mnie derby skoro z ostanich 10 wyjazdów tylko w Gdyni na barażu byłem. Za to kilku ziomków z Piotrkowa się łapią. Ale znów wyciskanie pieniędzy. Skąd na to brać? Na dworzec Kaliski też trzeba się wcześniej dostać i jeszcze 100zł, a tydzień wcześniej dojazd i 50zł na „mecz premium” z Arką. ŁKS tylko dla zamożnych?

Dodaj komentarz

Reklama