Kolejne szpitale otrzymały wsparcie od kibiców ŁKS-u

Pomoc Dla Szpitali ŁKS (fot. ŁKS Łódź)

Reklama

Czas < 1 min czytania

Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego przekazali na rzecz szpitali materiały medyczne za ponad 19 tysięcy złotych. Zbiórka cały czas trwa, a na koncie jej organizatorów pojawiło się już kilka kolejnych tysięcy złotych, które również zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla placówek medycznych.

Reklama

W sumie kibice ŁKS zebrali dotąd 21 tysięcy złotych. Większość tych środków została już rozdysponowana (zakupiono za nie środki medyczne), co więcej ełkaesiacy nie tylko wpłacają pieniądze, ale również przekazują m.in. wodę oraz środki czystości.

Stowarzyszenie Kibiców ŁKS odwiedziło do tej pory trzy placówki – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej Curie w Zgierzu, Miejskie Centrum Medyczne im. dr Karola Jonschera oraz Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Norberta Barlickiego w Łodzi.

Po konsultacji z lekarzami i dyrektorami poszczególnych placówek sympatycy Łódzkiego Klubu Sportowego przekazali przede wszystkim środki ochrony zdrowia (nowe kombinezony ochronne, przyłbice, rękawice, płyny do dezynfekcji oraz ciśnieniomierze i pulsometry), zgodnie z zapotrzebowaniem poszczególnych szpitali.

Reklama

Wesprzeć akcję fanów ŁKS może każdy. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia Kibiców ŁKS Łódź w tytule wpisując „pomoc”.

  • 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422
  • tytule przelewu należy wpisać „pomoc”.

fot. ŁKS Łódź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz