Reklama
Reklama

Kolejni zakażeni w Widzewie. Co z meczem z Koroną?

Czas < 1 min czytania
Kolejni zakażeni w Widzewie. Co z meczem z Koroną?

LODZ. 29.11.2020 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - ARKA GDYNIA N/Z FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Kolejni piłkarze łódzkiego beniaminka Fortuna 1 Ligi są zakażeni koronawirusem. W związku z tym pod znakiem zapytania stoi rozegranie zaplanowanego na poniedziałek meczu pomiędzy Widzewem a Koroną Kielce.

Reklama

W sobotę Widzew za pośrednictwem swojej oficjalnej witryny poinformował o zakażeniach koronawirusem w pierwszej drużynie. Problemy w łódzkiej ekipie sprawiły, że wątpliwe stało się rozegranie starcia z Koroną Kielce, które miało zakończyć zmagania 16. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Klub nie poinformował oficjalnie, ilu zawodników otrzymało pozytywne wyniki testów, ale skoro spotkanie z Koroną jest zagrożone, to można przypuszczać, że skala problemu jest spora.

Reklama

Kłopoty zdrowotne piłkarzy Widzewa sprawiły, że już w ostatnim meczu z GKS-em Tychy trener Dobi miał do dyspozycji jedynie 17 zawodników. Teraz, przy większej liczbie zakażeń, szkoleniowiec Widzewa mógłby mieć poważny problem w zestawieniem wyjściowej jedenastki.

Chociaż oficjalnej decyzji ze strony PZPN-u jeszcze nie ma, to przełożenie meczu z Koroną wydaje się wielce prawdopodobne. Mimo to, do czasu informacji uzyskanej z piłkarskiej centrali, widzewiacy muszą w miarę możliwości przygotowywać się do rozegrania ligowego meczu. 

Jak poinformował na Twitterze rzecznik klubu z Łodzi, oficjalne wieści z Polskiego Związku Piłki Nożnej mogą nadejść dopiero jutro rano. 

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama