Reklama
Reklama

Krystyna Strasz zostaje w ŁKS-ie Commercecon

Czas < 1 min czytania
Krystyna Strasz zostaje w ŁKS-ie Commercecon

ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 2020-03-01 (fot. Marian Zubrzycki)

Z ŁKS-em Commercecon Łódź zdobyła kolejno srebro, złoto i brąz mistrzostw Polski. I nie zamierza na tym poprzestać. Krystyna Strasz, libero Łódzkich Wiewiór, przedłużyła kontrakt na kolejny sezon!

Reklama

W zawodowej karierze Krystyna Strasz reprezentowała jedynie dwa kluby – MKS Dąbrowa Górnicza oraz ŁKS Commercecon Łódź. Nie ukrywa jednak, że podpisanie kontraktu z ŁKS-em Commercecon miało być początkowo jedynie krótką przygodą.

– Przyjeżdżając tutaj miałam zamiar zostać na jeden sezon. A właściwie połowę, bo dołączyłam w listopadzie.

Reklama

Sprawy potoczyły się inaczej.

– Nie spodziewałam się w życiu, że w Łodzi będę czuła się jak w domu. Bardzo podoba mi się zarówno w mieście, jak i w klubie. Na przestrzeni tych kilku sezonów widzę, jak bardzo klub się rozwinął i jak fajne ma przed sobą perspektywy. ŁKS to jedna wielka rodzina, a ja czuję się jej częścią. Po rozmowach z klubem nie mogłam więc podjąć innej decyzji jak przedłużenie kontraktu. Bardzo się cieszę , że kolejny sezon zagram w koszulce z PRZEPLATANKĄ jako ŁÓDZKA WIEWIÓRA – podkreśliła.

Łódzki Klub Sportowy okazał się dla Krysi Strasz szczęśliwy. W biało-czerwono-białych barwach zdobyła wicemistrzostwo oraz mistrzostwo Polski, a w sezonie 2019/20 brązowy medal.

Reklama

– Cieszę się, że w gronie zawodniczek, które zostają na kolejny sezon, znalazła się również Krysia Strasz – podkreśliła Katarzyna Sielicka, dyrektor ds sportowych ŁKS-u Commercecon. – Przez trzy sezony wszyscy mieli okazję przekonać się jak wiele dobrego wnosi do zespołu zarówno na boisku, jak i w szatni. To dobry duch drużyny, zawsze uśmiechnięta i zagrzewająca pozostałe zawodniczki do walki o każdą piłkę. To ważne, aby w zespole pozostały siatkarki, które czują klimat klubu. Jest to duża wartość dodana.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon ŁódźŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama