Reklama
Reklama
Reklama

Legendarny mecz Broendby – Widzew w TV? Trwa głosowanie

Czas < 1 min czytania
Legendarny mecz Broendby – Widzew w TV? Trwa głosowanie

Widzew Łódź herb (fot. Widzew.com)

Legendarne spotkanie Broendby – Widzew Łódź z sezonu 1996/1997 to jedna z trzech propozycji przygotowanych przez TVP Sport do emisji w trakcie środowego „Retro TVP Sport”. O tym, czy spotkanie z udziałem Czerwono-Biało-Czerwonych będzie transmitowane, zadecydują kibice.

Reklama

W czasach epidemii koronawirusa fanom piłki nożnej nie pozostaje nic innego, niż emocjonowanie się archiwalnymi materiałami, które przypominają najpiękniejsze momenty polskiego sportu.

Ze swojego bogatego archiwum chętnie korzysta stacja TVP Sport, która od 17 marca serwuje swoim widzom nową ramówkę, przygotowaną na czas epidemii koronawirusa.

Reklama

Na Twitterze TVP Sport trwa głosowanie, w którym piłkarscy fani wybiorą mecz, który zostanie pokazany w środę w ramach piłkarskiego „Retro TVP Sport”.

Fani mają do wyboru 3 spotkania:

Reklama
  • Lech – Barcelona z sezonu 88/89
  • Broendby – Widzew z sezonu 96/97
  • Wisła – Lazio z sezonu 02/03

Głosowanie powoli dobiega końca. Chociaż mecz Broendby – Widzew zajmuje obecnie ostatnie miejsce, to wciąż jest szansa na to, że to właśnie legendarne spotkanie z udziałem zespołu trenera Franciszka Smudy znajdzie się w środowej ramówce TVP Sport.

fot. widzew.com

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama