Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon. Jak półfinał to z Rzeszowem

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon. Jak półfinał to z Rzeszowem

LODZ. 04.04.2022 SIATKOWKA KOBIET. LKS COMMERCECON LODZ - E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM N/Z MARTYNA GRAJBER, KAMILA WITKOWSKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Od pięciu lat ŁKS Commercecon i Developres spotykają się w półfinale. Kto zagra o złoto?

Reklama

Jak co roku siatkarki ŁKS-u Commercecon w półfinale mistrzostw Polski zagrają z Developresem Rzeszów. Chociaż przez pandemię jeden z nich nie został rozegrany, to łodzianki po raz piąty trafiły na drużynę z Rzeszowa. W tym momencie lepszy bilans ma ŁKS, bo dwa razy wygrał i raz przegrał. Chociaż drużyna z Rzeszowa, w tym sezonie gra doskonale to łódzki zespół ma większy potencjał. W półfinale gra się do dwóch zwycięstw, więc niewykluczone, że czeka nas kilka meczów.

Zakłady na mecz ŁKS-u z Rzeszowem w forBET

Reklama

Ełkaesianki na święta zostały w Łodzi, ale nie mogły narzekać na nudę. Trwają przygotowania do meczu z Developresem. -– Mocno nakręcamy się na tę fazę play-off. Chcemy trochę odciąć się od fazy zasadniczej i zacząć jakby na nowo. Wiemy, jak ciężką mamy drogę, żeby dojść na sam szczyt. Teraz już będą tylko trudne mecze. Myślę, że po tych dwóch rundach zasadniczych jesteśmy przygotowane na ciężkie granie i mam nadzieję, że z każdym meczem będzie to wyglądało coraz lepiej –powiedziała Martyna Grajber.

Developres Bella Dolina Rzeszów – ŁKS Commercecon
Wtorek, 21 kwietnia 2022, godz. 20:30

Reklama
Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama