Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon zagra z Radomką. „U nas dziewczyny są lepsze”

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon zagra z Radomką. „U nas dziewczyny są lepsze”

LODZ. 04.04.2022 SIATKOWKA KOBIET. LKS COMMERCECON LODZ - E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM N/Z KAMILA WITKOWSKA, VALENTINA DIOF, ALEKSANDRA WOJCIK FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Siatkarki ŁKS-u Commercecon w niedzielę zagrają z Radomką. Jeżeli wygrają, awansują do półfinału play-offów.

Reklama

ŁKS w pierwszym meczu pokonał Radomkę 3:0. W ćwierćfinale play-offów gra się do dwóch zwycięstw, więc jeżeli łodzianki wygrają w Radomiu, awansują do półfinału, w którym prawdopodobnie zagrają z Developresem. –  Może mało skromnie powiem, ale uważam, że u nas na każdej pozycji dziewczyny są lepsze niż w Radomiu. Pokazałyśmy to na boisku. Tę grę miałyśmy naprawdę spokojniejszą, zwłaszcza w przyjęciu. Roberta Ratzke, dzięki temu mogła wyprowadzić fajne akcje. Kończyłyśmy, to też był duży plus. Ich blok był trochę lotny, to wszystko złożyło się na to, że wygrałyśmy – uważa Kamila Witkowska, środkowa ŁKS-u. – Pierwszy mecz z Radomką w tym sezonie nie był za dobry, ale myślę że pojedziemy tam dobrze nastawione. One muszą, a my możemy. Mam nadzieję, że ten mecz będzie spokojny i z taką przewagą jak w pierwszym spotkaniu – zakończyła Witkowska.

To był dobry mecz w moim wykonaniu, ale byłam bardzo zmotywowana. Musiałam zachować koncentrację. Wiem, że to dopiero pierwszy krok i tych kroków do końca potrzebujemy jeszcze wiele, ale powinnyśmy cały czas grać właśnie tak, jak dziś, bo jesteśmy mocne i bardzo wierzę w naszą drużynę – zapowiedziała Valentina Diouf, MVP pierwszego meczu. Włoska atakująca ŁKS-u, zdobyła 18 punktów i miała 50 proc. skuteczności w ataku. Zgodnie z panującym w drużynie zwyczajem, Diouf zawiozła do schroniska na Marmurowej karmę dla zwierząt.

Reklama

Radomka Radom – ŁKS Commercecon
Niedziela, 10 kwietnia 2022, godz. 17:30

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama