Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS do ligi przygotuje się w ulubionym miejscu

Czas < 1 min czytania
ŁKS do ligi przygotuje się w ulubionym miejscu

Iberyjsko-polska ławka rezerwowych podczas sparingu ŁKS-Stal Rzeszów. Od prawej: Samu Corral, Antonio Dominguez, Guima, Pirulo, Michał Trąbka, Adrian Klimczak, Jan Sobociński, fot. ŁKS Łódź

Po raz trzeci ŁKS wyjedzie na zgrupowanie przed sezonem do Woli Chorzelowskiej.
Reklama

Niezależnie od tego czy w ekstraklasie, czy w pierwszej lidze, ŁKS do nadchodzącego sezonu będzie przygotowywał się w Woli Chorzelowskiej. To stały punkt letnich obozów ełkaesiaków, bo w ośrodku Rado Resort będą gościli trzeci sezon z rzędu. Na przygotowanie nie będzie wiele czasu, bo ze względu na rozgrywane w listopadzie i grudniu mistrzostwa świata, sezon zacznie się wcześniej. Prawdopodobnie dwie najwyższe krajowe ligi pierwszą kolejkę rozegrają w weekend 15-17 lipca. Jeżeli łodzianie wystąpią w barażach to po urlopach na przygotowania zostanie im miesiąc.

Reklama

Pięć sparingów ŁKS-u

Po przerwie ełkaesiacy na zajęciach stawią się 13 czerwca. Pierwszy tydzień spędzą w Łodzi, w tym czasie przejdą testy sprawnościowe. 20 czerwca wyjadą na zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej, które potrwa dziewięć dni. To będzie intensywny czas dla piłkarzy z al. Unii. Podczas zgrupowania rozegrają aż cztery sparingi. Oprócz ekstraklasowej Stali Mielec zmierzą się z beniaminkiem Fortuna 1. Ligi Stalą Rzeszów, Resovią i Wisłoką Dębica. Po powrocie do Łodzi zaplanowano dodatkowy sparing z GKS-em Tychy.

Mecze kontrolne piłkarzy ŁKS-u:

  • 22 czerwca: Resovia Rzeszów (Wola Chorzelowska); godz. do ustalenia
  • 25 czerwca: Stal Rzeszów (Wola Chorzelowska); godz. 10.00
  • 25 czerwca: Wisłoka Dębica (Dębica); godz. 17.00
  • 28 czerwca: Stal Mielec (Wola Chorzelowska); godz. do ustalenia
  • 9 lipca: GKS Tychy (Łódź); godz. 17.00

fot: ŁKS

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama