ŁKS pokonał Resovię. Zobacz pięknego gola Pirulo [SKRÓT]

Czas < 1 min czytania

Pirulo, piłkarz ŁKS-u Łódź (fot. Bartosz Król / ŁKS Łódź)

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego pokonali w swoim pierwszym letnim sparingu Resovię Rzeszów 1:0. Jedynego gola dla łódzkiego zespołu strzelił Pirulo. Dostępny jest już skrót z wtorkowego spotkania.

ŁKS – Resovia 1:0. Piękny gol Pirulo

Piłkarze ŁKS-u udanie rozpoczęli cykl sparingów przed sezonem 2022/2023. W pierwszym meczu kontrolnym pokonali Resovię 1:0. Wynik spotkania, już w 10. minucie meczu, ustalił Pirulo, który strzelił gola w swoim stylu – dostał piłkę na prawym skrzydle, zszedł do środka i precyzyjnym strzałem lewą nogą pokonał bramkarza.

Gol hiszpańskiego pomocnika to niejedyna akcja godna odnotowania z tego spotkania. Więcej sytuacji można zobaczyć w obszernym, bo blisko 15-minutowym skrócie przygotowanym przez ŁKS TV.