Reklama
Reklama

ŁKS U-17 z awansem do CLJ!

Czas < 1 min czytania
ŁKS U-17 z awansem do CLJ!

fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Drużyna ŁKS U-17 pokonała 3:1 w rewanżowym meczu barażów Olimpię Elbląg i zapewniła sobie miejsce w Centralnej Lidze Juniorów.

Reklama

Drużyna trenerów Jakuba Wróblewskiego i Daniel Figi spisywała się w tym sezonie znakomicie. Młodzi ełkaesiacy nie mieli sobie równych w sezonie zasadniczym – w 14 meczach zdobyli 38 punktów, zwyciężając w 12 spotkaniach i tylko dwukrotnie remisując. Zawodnicy ŁKS U-17 zdobyli w tych starciach łącznie aż 60 bramek, a w ligowej tabeli wyprzedzili m.in. Legię Warszawa, Jagiellonię Białystok, Polonię Warszawa czy Widzew Łódź.

Dzięki tak dobrej dyspozycji młodzi piłkarze spod znaku „przeplatanki” zapewnili sobie udział w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17, w których przyszło im się zmierzyć z Olimpią Elbląg. W pierwszym spotkaniu biało-czerwono-biali zwyciężyli 2:1 po golach Jana Łabędzkiego i Jakuba Westwala. W rewanżu rozgrywanym w środę w ośrodku przy ul. Minerskiej postawili kropkę nad „i”, pokonując przyjezdnych 3:1. Bramki w decydującym spotkaniu zdobyli Jan Łabędzki, Kacper Popławski i Igor Greber.

Reklama

Piłka nożna

akademia piłkarska łks łódźŁKS ŁódźPiłka młodzieżowa

Dodaj komentarz

Reklama