Reklama
Reklama
Reklama

Łodzianie lepsi od pierwszoligowca. Widzewa pokonał Olimpię Grudziądz 3:2

Czas < 1 min czytania
Łodzianie lepsi od pierwszoligowca. Widzewa pokonał Olimpię Grudziądz 3:2

Drugi mecz kontrolny i drugie zwycięstwo 3:2. Po ograniu Unii Janikowo Widzew ograł pierwszoligową Olimpię Grudziądz. Gole dla łódzkiej drużyny strzelili: Marcin Robak, Adam Radwański i Rafał Wolsztyński.

Reklama

Widzew do przerwy prowadził 2:0, a w 66. minucie trzecią bramkę dołożył Wolsztyński. Dopiero w końcówce spotkania, kiedy trener Marcin Kaczmarek dokonał kilku zmian, Olimpia zdołała zmniejszyć rozmiary porażki.

W barwach Widzewa zagrał Krystian Nowak, który kilka dni temu podpisał umowę. – Bardzo dobrze mi się grało i rozumiało z kolegami na boisku. Trochę tych wspólnych treningów mieliśmy. Starałem się też podpowiadać to, co widziałem na boisku. Dobrze to wyglądało w pierwszej połowie, jak i na początku drugiej. Strzeliliśmy trzy bramki i to na pewno jest plus. Oceniam ten sparing pozytywnie, jeśli chodzi o grę w obronie i założenia, jakie mieliśmy do wykonania – powiedział obrońca cytowany przez oficjaną stronę klubu.

Reklama

Widzew Łódź – Olimpia Grudziądz 3:2 (2:0)

Bramki:

Robak 37., Radwański 41., Wolsztyński 66. – Embalo 79.-karny, Janczukowicz 83.

Reklama

Widzew (I połowa): Wojciech Pawłowski – Łukasz Kosakiewicz, Daniel Tanżyna, Krystian Nowak, Marcel Pięczek – Bartłomiej Poczobut, Mateusz Możdżeń, Konrad Gutowski, Adam Radwański – Przemysław Kita, Marcin Robak.

Widzew (II połowa): Patryk Wolański – Łukasz Turzyniecki, Krystian Nowak (68. Daniel Tanżyna), Sebastian Rudol, Marcel Pięczek (76. Filip Becht) – Marcel Gąsior, Łukasz Zejdler, Christopher Mandiangu, Adam Radwański (68. Przemysław Kita) – Robert Prochownik, Rafał Wolsztyński.

Fot. Cyfra Sport

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama