Reklama
Reklama

Wnioski po sobotnim sparingu ŁKS. Wciąż zbyt dużo indywidualnych błędów

Czas < 1 min czytania
Wnioski po sobotnim sparingu ŁKS. Wciąż zbyt dużo indywidualnych błędów

Piłkarze ŁKS zremisowali w sobotę z Worskła Połtawa 3:3. Do przerwy łodzianie prowadzili 3:0. Ukraińcy zdołali doprowadzić do wyrównania. Wpływ na to miała słaba postawa beniaminka w defensywie.

Reklama

Do przerwy ŁKS posiadał zdecydowaną przewagę. Po zmianie stron rywal z Ukrainy wykorzystał wszystkie błędy w defensywie beniaminka ekstraklasy. – Na plus na pewno można zaliczyć organizację gry w defensywie w kontekście gry nowych zawodników. Wiem, że straciliśmy po przerwie trzy gole, ale mam tu na myśli zrozumienie własnej roli na boisku, a i zrozumienie z partnerem, bo po tym względem wygląda to coraz lepiej – powiedział po sparingu z Worskłą asystent trenera Kazimierza Moskala Marcin Pogorzała.

Szkoleniowcy byli zadowoleni ze sparingi, ale powtarzają, że wciąż wiele rzeczy jest do poprawy. – W drugiej połowie popełniliśmy dużo błędów indywidualnych. Przyczyn tego, co stało się po przerwie powinniśmy szukać nie w zmęczeniu, a w naszej skuteczności. Być może w nasze poczynania wkradło się rozprężenie i ten spadek koncentracji mógł wpłynąć na postawę zespołu w drugiej połowie – podkreślił Pogorzała.

Reklama

Bramki z meczu ŁKS – Worskła Połtawa

Fot: ŁKS Łódź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama