Reklama
Reklama
Reklama

Łódzki unihokej rośnie w  siłę. UKS NOWA Łódź zaprasza na treningi

Czas 2 min czytania
Łódzki unihokej rośnie w  siłę. UKS NOWA Łódź zaprasza na treningi

Treningi UKS-u NOWA Łódź (fot. facebook.com/uksnowalodz)

Unihokej z roku na rok zyskuje w Polsce na popularności. Tej wciąż niszowej dyscypliny można posmakować także w Łodzi. Dorośli mogą podziwiać występujących w Ekstralidze zawoników AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź, natomiast dzieci mogą spróbować swoich sił w młodzieżowych zespołach UKS NOWA Łodź.

Reklama

UKS NOWA Łódź. Nabór trwa cały rok

UKS NOWA Łodź prowadzi zajęcia niemal przez cały rok. Treningi dedykowane są dzieciom w wieku od 6 do 12 lat z podziałem na dwie kategorie wiekowe – młodzików i dzieci. Obecnie na zajęcia uczęszcza regularnie 24 młodych zawodników, którzy biorą udział m.in. w rozgrywkach Łódzkiej Ligi Unihokeja.

W kategorii młodzików zespoły UKS-u NOWA zajmują kolejno trzecie i szóste miejsce. Drużyna w kategorii dzieci również plasuje się na trzeciej lokacie.

Reklama

Nabór do zespołów UKS-u NOWA Łódź jest otwarty. Dzieci, które chcą spróbować swoich sił w unihokeju, muszą jedynie… stawić się na treningu.

– Chętni mogą się zgłaszać przez stronę internetową lub po prostu przyjść na zajęcia. W trakcie pierwszych zajęć nowy zawodnik dołącza od razu do grupy i jeśli mu się to spodoba, to przychodzi na kolejne treningi, a my wpisujemy go do systemu jako zawodnik UKS-u NOWA Łodź – tłumaczy Robert Benkes, pełnomocnik zarządu UKS NOWA Łódź

Co ważne, sprzęt jest zapewniony przez klub, dlatego też każda nowa osoba jest od razu w pełni wyposażona i może brać udział w zajęciach bez żadnych przeszkód.

Reklama

UKS NOWA Łódź zachęca do przekazania 1% podatku

Klub za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zachęca do przekazania 1% podatku na stowarzyszenie UKS NOWA i przyczynienie się do budowy łódzkiego unihokeja.

Szczegóły dotyczące możliwości wsparcia działalności UKS-u NOWA znajdują się poniżej.

Reklama

AktywnośćInne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger ŁódźUKS NOWA Łódź

Dodaj komentarz

Reklama