Reklama
Reklama

ŁódzkiSport.pl patronem medialnym ŁKS-u Commercecon Łódź

Czas 2 min czytania
ŁódzkiSport.pl patronem medialnym ŁKS-u Commercecon Łódź

ŁKS Commercecon Łódź / fot. materiały prasowe klubu

Brązowe medalistki mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet zostały objęte patronatem medialnym przez Łódzki Sport. Dzięki temu kibice siatkarskiego ŁKS-u będą mogli być jeszcze bliżej klubu i drużyny.

Reklama

ŁKS Commercecon Łódź to od lat czołowa żeńska drużyna siatkarska w kraju. W 2019 roku łódzkie Wiewióry sięgnęły po tytuł mistrza Polski (drugi w historii), a kolejne sezony również kończyły na ligowym podium (2x brąz). W zespole występuje wiele zawodniczek o uznanej międzynarodowej marce, jak libero Paulina Maj-Erwardt czy amerykańska skrzydłowa Veronika Jones-Perry. Prowadzona przez Michala Maska drużyna także w tym sezonie wymieniana jest w gronie faworytek do medali. I choć początek sezonu jest dla niej trudny to w minioną sobotę potwierdziła olbrzymi sportowy potencjał, wygrywając na wyjeździe z aktualnym mistrzem Polski – Chemikiem Police.

Dzięki zapoczątkowanej właśnie współpracy partnerskiej z serwisem ŁódzkiSport.pl kibice drużyny uzyskają dostęp do jeszcze większej liczby informacji o swoich ulubienicach. Co więcej, klub będzie mógł dotrzeć do kolejnych fanów, nie tylko w Łodzi, ale też w całym regionie i województwie, a fani siatkówki w całej Polsce zyskają pewne źródło informacji o czołowej drużynie w kraju. Partner medialny zespołu organizować będzie między innymi konkursy, w których do wygrania będą bilety na mecze Wiewiór i gadżety klubowe. Łódzki Sport będzie również promować działalność pozasportową ŁKS-u Commercecon, w tym inicjatywy charytatywne, które drużyna chętnie i regularnie podejmuje, aktywnie angażując się w życie społeczności.

Reklama

Nowy partner klubu, serwis internetowy Łódzki Sport to jedyna witryna poświęcona w całości sportowi w Łodzi i regionie. Zespół redakcyjny śledzi i relacjonuje występy między innymi drużyn piłkarskich, siatkarskich czy koszykarskich, ale także starty lekkoatletów, gimnastyków czy przedstawicieli sztuk walki. To również komentarze, analizy, zdjęcia i przede wszystkim emocje, w każdym wydaniu. Ważnym obszarem zainteresowania jest dla nas promowanie sportu masowego i amatorskiego, dlatego szczególną uwagę poświęca biegom czy nauce gier zespołowych dla najmłodszych. Jesteśmy też otwarci na informacje od kibiców, dotyczące wyczynów sportowych ich i ich drużyn. Uruchomiliśmy nawet specjalną Wirtualną Trybunę Kibica, na forum której każdy może wyrazić swoje zdanie (WIĘCEJ).

Więcej o serwisie dowiedzieć można się z naszych profili w mediach społecznościowych: na Facebooku i Twitterze.

Reklama
Reklama

Siatkówka

ŁKS CommerceconŁKS Commercecon Łódźłks siatkówka żeńskasiatkówka

Dodaj komentarz

Reklama