Reklama
Reklama

Marazm – oceny piłkarzy ŁKS-u

Czas 2 min czytania
Marazm – oceny piłkarzy ŁKS-u

LODZ. 17.10.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA LKS LODZ - ARKA GDYNIA. N/Z MATEUSZ BAKOWICZ FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Piłkarze ŁKS-u zremisowali z GKS-em Jastrzębie. Na tle najgorszej drużyny Fortuna 1. Ligi wyróżniali się jedynie Mateusz Bąkowicz i Mateusz Kowalczyk…

Reklama

Marek Kozioł – 2

Piłkarze GKS-u Jastrzębie oddali jeden celny strzał… Niestety, po nim piłka znalazła się w bramce strzeżonej przez Kozioła. Chociaż głównymi winowajcami utraty gola byli obrońcy, golkiper nie zaliczy meczu z Jastrzębiem do udanych.

Mateusz Bąkowicz – 4

Zarówno w defensywie jak i ofensywie ŁKS-u, wszystko co dobre zaczynało się od niego. Bąkowicz starał się wyprowadzać piłkę, zastępując bezużytecznego Pirulo. Nie brakowało mu zaangażowania, ale podobnie jak środkowi obrońcy mógł lepiej zachować się przy straconej bramce.

Reklama

Maciej Dąbrowski – 3

Przez większość meczu był bezbłędny. Niestety, w kluczowej akcji przepuścił Konrada Handzilka i jastrzębianie cieszyli się z gola.

Oskar Koprowski – 4

Nadrabiał ambicją i w dużej mierze dzięki jego ofiarnej postawie GKS oddał tylko jeden celny strzał na bramkę.

Reklama

Adrian Klimczak – 2

Człowiek-widmo. Dopóki próbował podłączać się do akcji ofensywnych był z niego pożytek. W defensywie zupełnie nieskuteczny. Dziwne, że Kibu Vicuna zdecydował się wystawić go kosztem dobrze spisującego się w sparingach Marcela Wszołka.

Reklama

Jakub Tosik – 3+

Podobnie jak reszta drużyny nie wyróżniał się niczym. Plus przy jego ocenie, za przytomne dogranie piłki do Piotra Janczukowicza, który zdobył gola na 1:1.

Ricardinho – 3-

Dopóki miał zapał grał nieźle. Szkoda, że po 20. minutach zgasł i nie pokazał nic wielkiego.

Michał Trąbka – 3

Wrócił po kontuzji i dwa razy groźnie dograł z rzutu wolnego. Niestety to nie wystraczyło.

Reklama

Piotr Janczukowicz – 3+

Szczęście sprzyja lepszym, a Janczukowicz, zdobywając trzecią bramkę miał sporo szczęścia. Pokazał, że może być cennym punktem drużyny. Może czas zrezygnować z Samuela Corrala i wystawiać go na pozycji nr. „9.”?

Pirulo – 2

Przepadł na tle ostatniej drużyny Fortuna 1. Ligi.

Samuel Corral – 2-

Dwa razy uderzał na bramkę z bliskiej odległości i dwa razy trafił w bramkarza. Szkoda, że formy ze sparingów nie przełożył na ligę.

Reklama

Mateusz Kowalczyk – 4

Młodzieżowiec zadebiutował na szczeblu centralnym. Do drużyny wszedł bez kompleksów i prezentował się znacznie lepiej, od swoich kolegów – rutyniarzy. Oby dostawał więcej szans, bo widać, że może dać drużynie wiele.

Javi Moreno – 2

Nowy rok, stary Moreno. Jeździec bez głowy nadal nie umie podejmować dobrych decyzji boiskowych.

Maciej Wolski -grał za krótko żeby oceniać

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama